Yüksekten Süper Kayak Deneyimleri

0
93

Kış mevsimin de gelmesi ile birlikte yılbaşına yaklaştığımız şu son günler de tatilin de girmesiyle artık herkes kendini tatil yerlerine atıyor. İster kayak merkezlerini tercih ediyorlar. İsterlerse karın daha fazla olduğu yerler de zaman geçirmek istiyorlar.

Sizlere aşağıda video üzerinde birbirinden eğlenceli olan kayak üzerinde yapılan deyimleri göstereceğiz. Sizlerde gördüğünüz şeylere asla inanamayacaksınız.

Bu insanlar neler neler yapıyor böyle aman Allah’ım diyeceğiniz o muhteşem show ile sizleri aşağıda baş başa bırakacağız.

Bu kaymanın da zevki bir başka arkadaşlar. Daya önce bu kayak ile deneyim yaşayanlar var mı bilmiyorum ama ben daha önce denemiştim biraz olsun tecrübe gerekiyor. Eğer ki bu işler de tecrübeniz yoksa kesinlikle bulaşmayın sizler için tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Ya da profesyonel birilerinde bu konuda mutlaka destek ve yardım almalısınız.

Burada bu işi yapan kayakçılar son derece profesyonel bir çalışma yapmışlar. Bu herifler harbi işi biliyorlar. Bu muazzam gösteriyi sizlerin de izlemesi için burada video’yu yayınladık. Bizler izlerken çok keyif olarak izledik. Umarız ki sizin de hoşunuza gidecektir.

İnsanlar resmen dağ tepe dinlemeden kayakları ile birlikte kendilerini o muazzam manzaraya karşı bırakıyorlar. Hem görsellik bakımından zenginlik var hemde bu sırada eğlencenin de resmen doruklarını yaşıyorlar. Umarız ki bir gün sizlere de böyle bir şey nasip olur. Bu duyguyu tatmak istersiniz. Aranız da meraklıların olduğu da kesindir diye düşünüyorum. 🙂 İşte o video iyi seyirler..

Yüksekten Süper Kayak Deneyimleri


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin