Youtube’un 2017 Yılında Yayınladığı “Rewind” Videosu

0
100

Dünyaca ünlü Youtuber’lar için Youtube dan bir sürpriz video daha sizlerle.. Her sene düzenenlenen bir etkinlik videosun da en ünlü Youtube fenomenleri bu klip de bir araya gelmişler.

Hepimiz internete girdiğimiz de ilk açtığımız video sitelerinden birisi de hepimizin bildiği üzere Youtube’dur. Artık burada bu ünlü fenomen arkadaşlarımız hem videolarını yükleyip hemde bu işte kolay para kazanabiliyorlar. Bu haberimiz de özellikle gençleri ilgilendiren bir haberdir.

Bu bir çılgınlık resmen hem internet ortamında güzel videolarınızı paylaşabiliyorsunuz hemde bu sayede para kazanabiliyorsunuz. Eğer isterseniz sizler de youtuber olabilirsiniz. Bunun için sadece öz güveninizin olması yeterli ve artar bile.

Bir çok insan bu yolla dünyanın parasını kazanmakta. Kimisi son model arabasını aldı kimisi de bir kaç tane villa. Evet yanlış duymadınız bu işte oldukça iyi paralar dönüyor.

Ama bu yüksek meblağlara ulaşmanız için internet fenomeni haline gelip videolarınız milyonlarca izleyici kitlesine ulaşması gerekmektedir. Bu da zaman gerektiren ve güven meselesi olduğu için sabırla ve istikrarla çalışıp zaman içerisinde çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bizim ülkemizde de böyle fenomenler mevcuttur. Öncelikle Enes Batur bu yıl düzenlenen en iyi İnstagramer ve Youtuber Pantene Altın Kelebek ödülüne layık görüldü. Artık Sosyal Medya’yı da yavana atmayalım arkadaşlar. Buralardan da çok iyi işler çıkmakta.

Evet daha fazla uzatmadan 2017 senesinde yapılan bu harika video ile sizleri hemen baş başa bırakmak istiyorum. Çok güzel ve eğlenceli bir hazırlık olmuş. Harika şeyler ortaya çıkarmışlar resmen 🙂 hepinize iyi seyirler..

Youtube’un “Rewind” Videosu İzle


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin