Yepyeni Başarılı 10 Kadın Oyuncu

0
17

Gün geçmiyor ki yeni diziler TV kanallarında boy göstermesin. Ancak 5 bölümde final yapanı da var veya final yapmaya gerek kalmadan yayından kaldırılanı da. Muhakkak oyuncu çok önemli bir faktör ancak hikâye ve yapım ayrıca doğru oyuncuları bir arada bulundurmak da oyuncunun kariyerinin parlaması açısından oldukça önemlidir.

Serenay Sarıkaya

Doğal, samimi, içten, sıcak, akıllı ve daha birçok kelime kullanılır bu kızı tanımlamak için. Çıkış projeleri çok da parlak olmayan Adanalı dizisi ve ardından Lale Devri dizisi olsa da, Medcezir ile tüm dikkatleri çekti Serenay. Hele son proje Fi hem ekip, hem oyuncular, hem oyunculuklar anlamında mükemmel bir proje.

Beren Saat

Oldukça iyi bir hikâye, yapım ve doğru kadro ile buluştu Aşk-ı Memnu dizisinde. Ve bu sayede deyim yerinde ise aldı yürüdü.

Meryem Uzerli

Gerçekten mükemmel bir proje olan Muhteşem Yüzyıl kadrosu ince elenip sık dokunarak oluşturuldu. Ve başrollerden biri olan Hürrem Sultan karakteri ile Meryem Uzerli gündeme oturdu. Öyle ki, peşi sıra Hürrem yüzüğü, Hürrem kızılı saç boyası, Hürrem otu tüy dökücüsü gibi birçok ürünler satış rekorları kırdı.

Bergüzar Korel

Kurtlar Vadisi Irak sinema filmi ile tanıdığımız Bergüzar Korel, peşi sıra çok konuşulan ve hatta fırtınalar koparak Binbir Gece isimli dizi ile şöhreti ve evliliği yakaladı. Zira rol arkadaşı Halit Ergenç ile bir evlilik yaparak birde yakışıklı bir oğul sahibi oldu.

Nebahat Çehre

Yılların oyuncusu Nebahat Çehre, Aşk-ı Memnu dizisi ile ikinci baharını yaşadı. Yaşlanmayan kadın olarak sayesinde birçok yeni bakım kürleri öğrendik.

Özgü Namal

Kurtlar Vadisi dizisinin başlangıç kadrosunda olan Özgü Namal’la tanıştık ve yıllar süren dizi ile sevdik. Ancak peşi sıra gelen projelerde aynı performansı göremedik.

Nurgül Yeşilçay

Trafik yoğunluğunun bile azaldığı kanıtlanmış olan dizi Asmalı Konak’ın asi gelini Bahar karakteri ile tanıdığımız Nurgül Yeşilçay, Türk sinemasının akıl almaz, sıra dışı olan ender kadın oyuncularından oldu.

Cansu Dere

Meşhur Ağa dizilerinden biri olan Sıla dizisi ile tanıdığımız Cansu Dere bu projesi ve bundan sonraki Ezel projesi ile yerini sağlama aldı.

Berrak Tüzünataç

Kesinlikle farklı olan bir kadın olan Berrak, Elveda Rumeli ile karşımıza çıktı ve bu role görsel olarak gerçekten çok uygundu. Peşinden Ezel ve Muhteşem Yüzyıl gelirken arada Ejder Kapanı sinema filmi ile dikkatleri üzerine çekti. Ve son projesi Fi ile dikkatleri üzerinde tutmaya devam ediyor.

Gökçe Bahadır

Tüm projeleri mükemmel düzeyde seçti. Yaprak dökümü ile tanıttı kendini ve gerçekten üstün bir oyunculuk sergiledi. Ardından Kayıp Şehir’in Aysel karakteri ile çizginin dışına taştı. Aramızda Kalsın isimli aile komedisinde Yadigâr rolünde de gördük ki, başaramadığı rol yok.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin