Yeni Yıl – Noel Baba Kağıda Çizimi

0
183

Daha önce deftere ya da farklı bir beyaz kağıda Noel Baba çizdiniz mi arkadaşlar? Eğer çizmişseniz tekrar burada anlatılanlara göre daha güzel noel babalar yapabilirsiniz.

Her sene olduğu gibi bu sene de coşku ile kutlanacak olan Noel çocukları da sevindirmeye devam ediyor. Peki burada çocuklarımızı kim sevindiriyor dersiniz? Tabi ki Noel babamız 🙂 bizlere güzel güzel hediyelerini getiriyor. Çocuklar bayram ediyor.

Gerçek Noel babaları görmek istiyorsanız ve imkanınız da el veriyorsa Mutlaka Avusturya Sidney ya da Amerika New York‘a gitmenizi tavsiye ediyorum. En güzel kutlamalar bu 2 şehir de yapılacaktır.

Ben bundan yaklaşık 2 sene önce kadar New York’da bulunmuştum. Gerçekten o anı anlatarak bitireyim sizler de yaşamalısınız. Noel babalar bir yandan komik palyaço’lar diğer bir yandan hepsi de harikaydı.

O yılbaşı gecesini asla ve asla unutamam. Zamanın bile nasıl hızlı bir şekilde akıp gittiğini bile resmen anlayamadım. Eğlenceli vakitler geçirince demek ki zaman da su gibi akıp gidiyormuş.

Her tarafta Noel ağaçları bunların yanında dilek ağacı ve daha fazlası güzel görüntüler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken noktalardan bir tanesidir. Bir de şansınız varsa o günde hava karlı ise hayatınızın en güzel anlarından birine resmen şahitlik edeceksiniz demektir. Noel gecesi kar olmadan olmaz çünkü. O resmen tadı ve tuzudur.

Evet genç arkadaşlarımız aşağıda sizlere Noel baba kağıt üzerine nasıl çizilir bundan bahsediliyor. İzleyip sizler de bir şeyler yapabilirsiniz bu konuda.. Umarız video’yu beğenmişsinizdir. Herkese huzurlu sağlıklı ve mutlu noeller diliyoruz.

Yeni Yıl – Noel Baba Kağıda Çizimi İzle


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin