Yeni Türkü den – Sezenler Olmuş Video Klibi

0
154

Türkü Olmuşsun, Umudummuşsun, sevdama ve yarınlarıma.. Şarkı insanı ne kadar da derinden etkiliyor bir bilseniz. O ayrılık ve sevda çekenler için..

Şarkı resmen beni bende alarak bulunduğum konumdan sessiz, ıssız bir yalnızlığa doğru sürüklediğini söyleyebilirim. Gerçekten bir çok anlam yüklü bu şarkının sözlerinde.

Yeni Türkü yine yapmış yapacağını zaten Yeni Türkü’nün çok eskilere dayanan bir mazisi var. Biz bunun şarkıları ile büyüdük. Sizler için Yeni Türkü’nün seslendirmiş olduğu “Sezenler Olmuş” adlı bu harika slow yüklü şarkıyı paylaşmak istedik. Şarkı da ne anlatılmak istediğini zaten dinledikten sonra sizler de anlayıp bana hak vereceksiniz.

Şarkının klibini de gerçekten çok güzel bir yerde çekmişler. Doğayla iç içe karşınız da deniz ve tek başınıza kafa dinleyebileceğiniz yanınız da sadece bu müzik olsa yeter diyeceğiniz bir ortam resmen. Kim böyle bir yerde olmayı istemez ki değil mi? 🙂

“Sezenler Olmuş” Şarkı Sözleri:

Seni yerlerde göklerde bulamazlarken,
bende gizli olduğunu sezenler olmuş.
Dumlu dumluymuşsun yüreğimde,
kımıl kımılmışsın bileklerimde

Ara Nakarat
Türkü olmuşsun, umudummuşsun
sevdama yarınlarıma

Ellerimde gözbebeğimde..

Aramızda dağlar yollar yıllar var iken,
Beni sana sımsıkı sarılı görenler olmuş
Sargın yaprakmışım dallarına,
yangın toprakmışım yağmurlarına.

Ara Nakarat
Türkü olmuşsun, umudummuşsun
sevdama yarınlarıma

Evet sizleri klibi ile baş başa bırakmak istiyorum arkadaşlar. Hepinize iyi seyirler dileriz. Video klibi üst kısımdadır. İyi dinlemeler..


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin