Yaparsın Aşkım Hangi Günler Ekrana Gelecek?

0
305

İlker Ayrık, bu döneme kadar bir çok projeye imza atmış yetenekli oyunculardan birisidir. Şimdiye kadar Ben Bilmem Eşim Bilir, Çarkıfelek, On Numara Beş Yıldız gibi projeler de yer almış ve programları çok güzel yerlere getirmişti.

Şimdiye kadar bu adam kadar sempatik ve insanları güldürebilen, kahkaha ya boğan komik bir oyuncu ben henüz görmedim. Resmen programı İlker için izliyorum desem yeridir.

Bu yeni konsepti ise bambaşka bir şey olacak. Aslına bakacak olursak biraz da Ben Bilmem Eşim Bilir adlı programa daha yatkın gibi geldi bana sizler bu konu da ne düşünüyorsunuz arkadaşlar bilmiyorum ama sanki öyle gibi 🙂 isterseniz yorumlar da bunu bizlere belirtebilirsiniz.

Bir diğer merak konusu ise program 1 Ocak 2018 tarihinde başlamıştır. Ancak izleyiciler gün ve saatini bir türlü denk getiremiyorlar. Yeni başladığı için ilk haftaya şöyle kısaca bir bakacak olursak eğer Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri Fox Tv ekranlarında olmuştur. Tabi bunu günleri böldükleri için ilk 2 bölümden sonra yeni bölüm değil geçmiş bölümüne ait kesitler de yayınlanmaktadır.

Bu program da yok yok. Eğlenmek isteyenlerin tek adresi burası diyebiliriz. Mutlaka herkesi ekran başına davet ediyorum.

Yaparsın Aşkım Yeni Yayın Günü

Fox’un resmi internet sayfasından alınan verilere göre arkadaşlar program Pazartesi ve Çarşamba günleri saat 20.00 da yeni bölümleri ile sizlerle olacak. Tabi bu yayın günleri bazı günler yayın akışının durumuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Ancak şu anda sistem bu şekilde ilerlemektedir. Bu günler içerisinde kimseye söz vermeyin. Televizyonunuzun başına hemen kurulun. Çiftlerin kıyasıya rekabetine sizler de ortak olun.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin