Voyage Türkbükü Nasıl Bir Yer?

0
40

Ahhh aşkım, bebeğim benim! Çocukluğum bu otelde geçti ve her gittiğimde kalitesini biraz daha arttırdı. Sen varken başka otellere giden kafama tüküreyim be Voyage’ım. Neyse geç de olsa hatamızdan döndük ve son 1 haftamda sana kavuştum.

Denizi, yemekleri, personel kadrosu, hiç bitmeyen kaliteli ikramları ile bir kez daha gönlümün efendisi oldu! Hani Voyage’da geçirdiğim 1 günde, önceki oteldeki tüm kötü hatıraları unuttum diyebilirim. Resmen hayata yeniden dönmüş gibi hissediyorum kendimi.

Tatil yapacaksanız eğer burayı mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. Buraya uğramadan sakın ola gitmeyin ha. Çok eğlenceli ve güzel vakitler geçireceğinize ben eminim. Çünkü benim de öyle oldu. Gerçekten eğlendim hayatın tadını burada çıkarttım. Güzel bir tatil oldu kısaca benim içinde.. Özellikle denizde iken alacakaranlık da güneşin doğuşunu ve batışını mutlaka izlemelisiniz. Yok böyle bir manzara diyorum. Mutlaka görmeye değer 🙂

Bundan Sonra Ne Yapacaksın?

Teyzemin kameramı Hollanda’dan kargolamasını bekleyeceğim. Kamera gelir gelmez de vlog çalışmalarına başlayacağım. Aynı zamanda UNITS ile ilgili de çalışmalar başlayacak diye düşünüyorum. Bir çalışma temposuna gireceğim kesin de; artık yorucu mu olur, kolay mı geçer orasını bilemiyorum.

Özetle; takipte kalıııın!


Not: Bu yazıyı içimde gram yazma isteği olmadan yazdım. Tatilden henüz yeni döndüğüm için kafa olarak çok berrak sayılmam. Birkaç güne toparlar, eski formuma kavuşurum, bir yazılık böyle olsun.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin