Vodafone Kırmızı Red Kampanya Detayları

0
94

Vodafone’a gelip Kırmızı Red tarifelerinden birine geçenler artık kazanıyor. Vodafone yine eskiden de olduğu gibi bu sene süper kampanyaları ile sizleri bekliyor. İnterneti, Sms ve konuşma paketinin bir olduğu bu avantajlı dünya ya sizler de merhaba deyin.

Kampanya ya katılım şartları ve daha detaylı bilgi için konunun devamına göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu kampanyalar da birine sadece cuzi miktarlar da ücret ödeyerek hemen sahip olabilirsiniz. İsterseniz izleyin isterseniz dinleyin en iyi deneyimi 4.5G ile Vodafone Red kampanyaların da olacak. Böyle güzel bir haber ile hemen sizlere en yakın vodafone bayisine giderek abone olmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Red Tarifeleri ve ve Fiyat Listesi için sizlere aşağıda resimler halinde bunu tek tek sundum. Başvuru ve detaylar için www.vodafone.com.tr resmi internet sayfalarını ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Artık Vodafone Red ile her şey mümkün. Bazı şeyleri değiştirmek yalnızca sizin eliniz de. Birbirinden güzel kampanyalar da dilediğiniz gibi seçmenize de olanak tanınıyor.

Size uygun olan bir tarifeyi beğenirseniz belirtilen yerlere Sms göndermeniz gerekmektedir. Gönderilen mesajlar tamamen ücretsizdir. Yani üyeliğinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilisiniz.

Vodafone Kırmızı Red Kampanya Detayları

Bu konu ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak istiyorsanız 0850 480 9 542 adlı telefon numarasını da arayak yetkililere bağlanabilirsiniz. Bağlandığınız da sizlere daha iyi hizmet ve sunum sağlayacalardır. Red’li olmak işte bu kadar kolay ve basit. 🙂


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin