Ve Tatil Biter!

0
39

Aslına bakılırsa 29’unda bitti tatilim lakin elim ancak bugün gidebildi klavyeye. İki gündür kendimi büyük bir boşlukta hissediyorum zira insan rahata cidden fazlasıyla çabuk alışıyor. Ama sonuç olarak; sizlere bu yazıyı, İstanbul’da kendi evimden yazıyorum. 14 günlük koskocaman bir tatili geride bırakmış şekilde.

Wow Bodrum Resort

Tam bir hayal kırıklığı..

Hayır 10-11 senedir düzenli olarak gidip, inanılmaz memnun kaldığın Voyage Türkbükü varken ne diye heyecan ararsın değil mi? Daha otele girdiğimiz ilk gün direkt olarak transferimizi istedik zira hiçbir şekilde memnun kalmayacağımız konusunda emindik. Başka bir firmanın bizi oyalaması, otelde bulunan firma temsilcisi, sorumsuz tavırları nedeniyle yedi gün boyunca transferi gerçekleştiremedik.

Neden memnun kalmadığımız konusuna gelecek olursak.. Bir kere deniz berbat.. Hani abartmıyorum doğup büyüdüğüm Karamürsel Ereğli’sinin denizi çok daha güzeldir, oraya göre. Personeller inanılmaz derecede laubali davranışlarda bulunuyor (halk arasında buna başka bir şey deniyor da, buraya uygun değil) ve odalarda hijyen hiç de iyi değil!

Ama hepsi bir tarafa, beğenmemiz konusundaki en önemli sebep; müşteri kitlesi “ipini koparan gelmiş” kıvamında. Ne tadı var dı nede tuzu desek doğru söyleyeceğim. Yine de güzel vakit geçirmeye çalıştım ancak bir daha alternatif yerler bulmak için iyice araştırma yapmadan tatile kesinlikle çıkmak istemiyorum. Bu da bana büyük bir ders oldu diyebilirim.

Neyse içimdekileri sizlere dökmek istedim. Bir sonraki vlog da görüşmek üzere sevgiyle kalın. 🙂


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin