Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu Sistem Gereksinimleri

0
100

Uncharted 4 benim efsanevi oyunlarımdan bir tanesidir. Sanki oyun oynamıyorsunuz da film izliyormuş hissi veriyor biz oyunculara Nathan ve Sam karakterleri ile zorlu ve maceralı bir yola çıkmaya sizler de hazır mısınız?

Evet arkadaşlar bugün ki makalemiz de sizlere Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu adlı oyundan söz etmek istiyorum. Oyun gerçekten çok harika bir baş yapıt.

Sizler de bir hazinenin peşinden koşmak istiyorsanız dere tepe orman ve dağlık alanlardan geçip en sonunda gizli hazineye sahip olmak için bu oyunu mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.

Ancak üzülerek söyleyeceğim ki arkadaşlar bu oyunun bilgisayar versiyonu mevcut değildir. Sadece konsollara çıkartılan bir oyundur. Bilgisayar için internette boşuna zaman kaybı edip aramayın çünkü yok.

Bunun için sistem gereksinimleri neler olması gerekiyor. Ya da nasıl bir cihaz alıp bunu oynayabilirim diye soracak olursanız hemen aşağıda bunu sizlere açıkladık arkadaşlar. Konumuzun devamına göz atabilirsiniz.

Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu Oyunu Gereksinimleri Neler

Evet bu oyunu oynayabilmeniz için PlaySation 4 ya da 4 PRO sahibi olmanız gerekmektedir. Daha düşük modeller de bunu oynayamazsınız. Ancak Uncharted eski serilerini PlayStation 3 konsolun da oynayabiliyorsunuz. Bir Hırsızın sonu ise son seri olduğu için eski konsollar da desteklenmiyor.

Donanımı bu yüzden destekleyemiyor. Aslında oyun konsolları öyle eskisi artık çok pahalı değiller. Bir çok teknoloji alış veriş merkezleri şu anda indirim yapmış durumda. İsterseniz yine de bir göz atmanız da fayda var. Konsola sahip olduktan sonra oyunu cuzi bir miktar karşılığın da satın alıp ömür boyu sizin olabilir. Doya doya oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Uncharted 4 Türkçe Demo Videosu İzle


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin