Uğur’la Fenomen Avı Başvuru Formu

0
109

Evet yanlış duymadınız gençler sizler için bir program yakında Show Tv de başlayacak. Programın konsepti ne diye sorarsanız hani youtube’da genç nesil kardeşlerimiz kendi çekmiş oldukları bir sürü video’lar yüklüyorlar ya bunlara da Youtuber deniyor. İşte tam o tarz bir eğlence programı sizlerle olacak.

Bu program da hem eğleneceksiniz hemde zamanla sizleri tüm Türkiye tanımış olacak. Belki de Youtuberlığa ilk adımınızı bu kanal sayesinde atmış olacaksınız. Çünkü öyle pat diye yükselip bir yerlere gelmek ne yazık ki çok ama çok zor. Hele ki şu an ki ortam da. Ancak kendinizi Show Tv aracılığı ile sevdirir ve fenomen haline gelirseniz belki de ileri de geleceğiniz kurtulur. Bir Enes Batur, Kafalar ya da Reynmen olabilirsiniz.

Artık gizli saklı yeteneklerinizi ortaya çıkartmanın vakit geldi de geçiyor bile. Kendinizi gösterebileceğiniz bir platform’a şimdiden hoş geldiniz. Sesinize, yeteneğinize ve kabiliyetinize güveniyorsanız işte aradığınız tarz da bir programı buldunuz demektir.

Programın sunucusu ile hem güzel vakit geçireceksiniz hem eğlenip güleceksiniz hemde gizli kalmış yeteneklerinizi de bir bir keşfe çıkacaksınız. Bu yetenek neden sizden birisi olmasın ki hem zamanla ünlü olacaksınız hemde paranızı kazanmaya başlayacaksınız. Ne kadar güzel bir şey değil mi..

Sizler de istediğiniz taktir de başvuru formunu doldurup Uğur Arslan’a hemen gönderin. Cv’leriniz incelendikten sonra sizlere geri dönüş mutlaka olumlu ya olumsuz bir şekilde sağlayacaklardır. Ancak umarız ki olumlu bir dönüş olur. Bu sayede orası dönüm noktanız olabilir. Herkese şimdiden bu eğlence programın da başarılarının devamını diliyorum.

Uğur’la Fenomen Avı Başvuru Formu

BAŞVURU FORMU


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin