Twitter’da “Siz Burada Yokken” Yeniliği!

0
52

Son zamanların en popüler sosyal ağı olan Twitter, her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor. Her zaman olduğu gibi az önce de; AppStore’dan uygulamaları güncelledim ve yatağa uzanıp biraz Twitter’da zaman öldürmek istedim. Uygulamayı açtığımda ise yeni gelen “Siz burada yokken” özelliği ile karşılaştım. Peki neyin nesidir bu yeni özellik ?

Twitter uygulamasını veya oturumunuzu kapattıktan, belirli bir süre sonra geri açtığınızda; Twitter artık size ana sayfa üzerinden kaçırdığınız popüler tweetleri sunacak. “Siz burada yokken” veya İngilizcesi ile “While you were away..” adını taşıyan bu yenilik benim bir hayli hoşuma gitti. Yanılmıyorsam şimdilik sadece iOS kullanıcıları için yayınlanmış bu yenilik, yakın zamanda tüm mobil işletim sistemleri için yayınlanacak.

Ne diyeyim, Twitter böyle yararlı çalışmalarına devam etsin de tahtını hiçbir zaman kaybetmesin. Zira gerçekten bugüne dek boş bir özellik çıkardıklarını hiç görmedim. Bir çok Sosyal Ağ platformu çıktı tamam hadi eyvallah dedim. Ancak Twitter bir başka yani gözüm de diğer Sosyal Ağlara göre daha farklı bir yeri olduğunu söyleyebilirim. En azından anlık paylaşımlar yapılabiliyor. Gündemi daha kolay ve hızlı bir şekilde takip edebiliyorsun. Diğer sistemler den ayıran en güzel özelliği de bu olsa gerek diye düşünüyorum.

Peki arkadaşlar sizler bu konu da neler düşünüyorsunuz? Sizlerinde fikirlerini almak isteriz. Bu konu da yorum belirtmek için lütfen aşağıda yorum kısmına yorumlarınızı belirtin lütfen..


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin