TV8 Yemekteyiz Programı Başvuru Formu

1
216

TV8 de benim en fazla izlemiş olduğum programlardan biriside bu ne yapalım bazen boş zamanlarımız da televizyon karşısına geçip insan bir şeyler izlemek istiyor açıkcası bende. Yemekteyiz adlı programa bakıyorum. Hem neşeli zamanlar geçiriyorum hemde kafam biraz dağılmış oluyor.

Sempatik ve şirin sunuculardan birisi olan Onur Büyüktopçu Yemekteyiz programını sunmaktadır. Kamera arkasında da birisi yönetiyor programı ancak o kimdir henüz onu çözmüş değilim 🙂 ama yakında onu da çözeceğime eminim.

Her hafta farklı insanların evine konuk olan Yemekteyiz programına sizler de katılıp hünerlerinizi sergilemek ister misiniz? Ben yemeğime ve tatlılarıma güveniyorum diyorsanız elimden her türlü iş gelir karşımda rakip falan duramaz diyorsanız ha işte bu program da tam sizin için dizayn edilmiş demektir. O zaman hemen başvurunuzu gerçekleştirip sizler de bu kıyasıya rekabete ortak olabilirsiniz.

Program 5 gün sürüyor. Her gün farklı insanların evine konuk oluyorsunuz ve o lezzetli yemeklerin tadına bakarak ona göre olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı yapıp puanlama sisteminde puanlarınızı veriyorsunuz. En son cuma günü ise toplam puanlar ve program sunucumuzun Onur Büyüktopçu da puanlaması dahil ediliyor. En yüksek puanı kim alıyor ise haftanın birincisi o oluyor. Büyük ödülünde sahibi olmuş oluyor.

Belki de bu para ödülü sizlere çıkacaktır. Nereden bilebilirsiniz ki ee o zaman haydi bakalım beklemeden sizlere aşağıda verecek olduğumuz form doldurup TV8 yetkililerine iletmeniz olacaktır. Onlar sizlerin başvurularınızı inceleyip ona göre olumlu ya da olumsuz mutlaka geri dönüş sağlayacaklardır.

Program hafta içi her gün 13.15 de TV8 ekranlarında olacak sakın ama sakın kaçırmayın diyorum. Kaçıran olursa çok şey kaçırmış olur 🙂 Şimdiden söyleyeyim üzülürsünüz.. Herkese iyi eğlenceler ve bol şans dilemekten başka bir şey yapamıyorum arkadaşlar. Umarız ki sizler de bu programa katılım şansını yakalayabilirsiniz.

Yemekteyiz Programı Başvuru Formu

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ!


1 YORUM

  1. bu program yemekten çok tartışma programı gibi çok ayıp yiyolar acımasızca eleştiriyolar bulamayan var terbiyesizlik bu bu kadarda aşalamasa olmaz kaldırın bu programı yada uyarı yzpın yarışmacılara

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin