TV8 Survivor Panorama Seyirci Başvuru Formu

0
68

Acun Ilıcalı, Acun Medya’ yı kurduktan sonra TV8 kanalını da satın alarak kendi program ve dizilerini o kanal da yürütmeye başladı. O günden bu güne kadar çok şeyler değişerek büyük bir büyüme kat ettiğini sizlere söyleyebilirim.

Acun’ u bu istikrarın dan dolayı da gerçekten öncelikle bir tebrik etmek istiyorum. Şu anda programları istediği düzeyde izleniyor ve beğeniliyor. Bunların en başında gelen program ise Survivor adlı yarışma programıdır. Yarışmacılar bu program da kıyasıya mücadele verip alın terleri döküyorlar. Tabi sonunda da o büyük ödül Kıbrıs da onları bekliyor olacak. Ancak program ayı boyunca TV8 de yayınlanmakta olan Survivor Panorama da en çok seyredilenlerin başında gelmeyi başardı.

Bu programdan sizlere birazcık bahsedecek olursam eğer içeriğinde Survivor da daha önceki bölümlerin de yaşanan olaylar tatlı ve tatsız durumları ele alarak tartışıyorlar. Neler yapılması gerektiği hakkında izleyicilere bilgiler aktarıyorlar. Program 4 sunucudan oluşmaktadır. Bunlardan biri moderatör olarak programı yönetiyor. Diğerleri ise yorumlarını dile getiriyorlar. Hafta içi her gün Survivor adlı programdan sonra ekranlara geliyor. Hafta sonu programları da mevcuttur. Ben bile şahsen severek ve beğenerek bu programı takip ediyor ve sizlerinde takip etmelerini öneriyorum.

Peki programa katılıp sizler de sunuculara sorularınızı iletmek ister misiniz? O zaman aşağıda verecek olduğum bağlantı üzerinden formu doldurup seyirci olarak Panorama adlı programa konuk olabilirsiniz. Tüm masraflar da Acun Medya ekibi tarafından karşılanmaktadır.

Çekimleri:  Survivor Panorama hafta içi her gün canlı yayınla 12.45 – 15.15 saatleri arasında TV8 binasında çekilmektedir. Bu bilgiyi de sizlere aktarmak istedim.

TV8 Survivor Panorama Başvuru Formu

BAŞVURU FORMU DOLDUR


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin