TV8 Güle Güle Oturun Başvuru Formu

1
41

Daha önce başka kanal üzerinden yayın hayatını sürdüren program yep yeni adı ile yeni kanalını buldu. TV8 de yayınına devam edecek olan Güle Güle oturun adlı programa hemen sizler de başvurularınızı online internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Acun Ilıcalı TV8 i satın aldıktan hemen sonra pek çok ünlü ismi de hemen beraberinde kadrosuna dahil etmeyi başardı. İzleyicilerin her hafta alakayla seyrettiği Evim Mükemmel adlı uygulamayla aynı formata bulunduran ev dekorasyon programı Güle Güle Oturun, TV8 ekranlarında yeni ismi ile yayınlanıyor.  Güle Güle Oturun yarışmasını yayınlayan Mimar Selim Yuhay, her sabah farklı bir evin dekorasyonunu yeniden tasarlayarak bambaşka mekanlar meydana çıkarıyor.

Evler Güle Güle Oturun programı ile yeniden tertip ediyor.  Eski formattan aynen devam eden uygulama ev dekorasyonu yapmış uygulamalar içerisinde en fazla sevilen ve en fazla izlenen uygulamalar arasında konumunu almıştır.

Selim Yuhay Evim Şahane’de bulunduğu gibi bu programda da onlarca haneyi sil baştan dekore ediyor.
TV8 kanalının her sabah yüzlerce şahıs kişiler tarafından izlenen dekorasyon programı Güle Güle Oturun, yarışmacı adaylarından gelen talepler tarafında haneleri yeni baştan tasarlıyor.

Güle Güle Oturun Programı Başvurusu Nasıl Gerçekleşiyor?

Yarışmaya katılmak isteyen kişilerin TV8 kanalının internet sitesindeki müracaat formunu noksansız ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Aksi halde yapmış olduğunuz başvuru geçersiz sayılır ve kabul edilmezsiniz.

Formu doldurmanın hemen ardından bir adet resimlerini yükleyerek katılım şartlarını kabul etmeleri ve formu “gönder” düğmesine basarak müracaat prosedürünü tamamlamaları istenmektedir.

Yarışmacı olmak isteyen şahıslar çoğunlukla evlerinden hoşnut olmayan ve hanelerinin bir kısmını yine tasarlamak isteyen kişi ve şahıslardır.
Bir yatak odası, oturma odası veyahut salon, tecrübeli ve etkin bir mimarın elinden geçerse harika bir havaya bürünebilir.

Bunun farkında olan yarışmacı adayları, hanelerinde hoşlarına gitmeyen ve yeniden tasarım etmek istedikleri kısımları Güle Güle Oturun Müracaat Formu’nda açık ve anlaşılır bir şekilde söyleyerek, suallen bütün sualleri düzgün bir şekilde cevaplamalıdırlar.

Bir eksper eli değmeden yapabileceklerimiz hudutludur. Mimar Selim Yuhay’ın keyifli sunumu ve senelere dayanan deneyimi ile en ufak odalar dahi hem kullanımı kolay hatta güzel görsellik bakımından da harika mekanlara dönüşüyor.
Gelir düzeyinize takılmadan, müracaat formunda suallen her suali doğru bir şekilde cevaplamaya itina göstermelisiniz.

Evim Mükemmel programının aksine, Güle Güle Oturun programı sadece İstanbul ile bitmiyor.
Program ekibi, izleyicilerden gelen talepler tarafında bir uygulama yaparak, ülkemizin her alanlarına ulaşmaya çalışıyor.

Büyük şehirlerin yanında Türkiye’nin dört bir yanından gelen başvurular değerlendirmeye alınıyor ve katılımcı adaylarına malumat veriliyor.

Yapılan başvurular neticesinde makul görülen adayların anneleri ziyaret edilerek, yeniden dekorasyonu yapması dilenen oda içerisinde bir takım çalışmalar başlamış oluyor. Bunun akabinde mükemmel bir dizayn gerçekleştiriliyor. Hadi öyleyse ne duruyorsunuz hemen sizler de başvurunuzu gerçekleştirip evinizi tanınmaz ve güzel bir hal aldırabilirsiniz. Umarız ki bu güzel şans bir gün sizlere de vurar diyoruz.

Güle Güle Oturun Programı Başvuru Formu

www.tv8.com.tr adresine giderek gerekli alanları doldurmanız gerekmektedir.


1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin