Türkiye’de Katil Noel Baba Şakası

0
136

Böyle şakalar asla ülkemiz de yapılmamalı. Türkler, yabancı insanlara benzemez o anda alırsın ağzının payını yurt dışında ne kadar doğal olarak karşılansa da ülkemiz de biraz daha farklı boyutlara çıkabiliyor bu durum.

Bu şaka genellikle otopark da geçmektedir ve otopark sahipleri ile anlaşılmıştır. Yani o konuda bir sıkıntı yok ama bakalım şakazadelerin vermiş olduğu tepkiler nasıl olacak önemli olan budur aslında.

Tüm kamera sistemleri otoparka kurulmuş ve şakalanacak olanları bir bir beklemektedirler. Bu keyifli ve bir o kadar da gerilim yüklü olan videoyu sizlerin de izlemesini istiyoruz.

Öncelikle ilk şaka bir grup gence yapılıyor. Gençlerden bir çoğu korkup kaçsa da bir kaç kişi kalıp burada neler oluyor gibisinden ifade kullanarak olup biteni anlamaya çalışıyor. Zaten bu şaka biraz daha uzun sürmüş olsaydı büyük ihtimalle orada kavganın çıkması kaçınılmaz olacaktı. Bu durum video da bariz açıkca belli oluyor zaten.

Neyse ki durum hemen tatlıya bağlanıyor ama gençler korktukları ile kalıyorlar.

2. ise Asansörün hemen çıkışında gerçekleşiyor. Noel Baba kılıklı bir adam elinde elektrikli testere ile dışarıda kurbanlarını beklemektedir. Asansörde olan bir genç kapı açılır açılmaz önünde noel babayı görüyor ve ne yapacağını bilemez bir halde asansörün kapısının kapanması için oradaki bütün tuşlara basıyor ama maalesef kapı bir türlü kapanmıyor genç en sonunda kendini korkudan yere atıyor.

İşte bu gibi gerilim ve eğlence dolu videoları aşağıdan seyredebilirsiniz arkadaşlar. İyi seyirler diliyoruz.

Türkiye’de Katil Noel Baba Şakası Video Seyret


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin