Turkcell Mobil Tv Servisi İptal İşlemi

0
94

Turkcell’in müşterilerine sunmuş olduğu ve diledikleri yerde kolay bir şekilde televizyon izleyebilmeleri için çıkartılan Mobil Tv uygulamasıdır. Aslında uygulama çok güzel en azından nerede olursanız olun bu paketler den birine abone olduktan sonra ücretsiz bir şekilde ne kotanız dan yiyor ne de TL’niz gitmiş oluyor. Paket üyeliğinden sonra bedava TV keyfini sürmüş oluyorsunuz.

Evet arkadaşlar ancak bazılarımız da bu durumdan oldukça şikayetçi ve üyeliklerini iptal ettirmek istiyorlar ancak nasıl iptal edebilirim şeklinde bir çok sorular bizlere yönlendirilmektedir.

Aşağıda sizlere verecek olduğumuz işlemlerin ardından hemen üyeliğinizi silip iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça basit bir işlemdir. İşte o konuda detaylı bilgiler..

Tv üyeliği nedir

Öncelikle bundan sizlere bahsetmek istiyorum. ister mobil cihazlarınızdan isterseniz de telefonunuza televizyona bağlayarak bir çok yerli platformu izleyebileceğiniz bir sistemdir. Bir çok kanalıda beraberinde getirmektedir.

Can sıkıntısı için bire bir teknoloji de diyebiliriz. Ancak iptali konusuna gelecek olursak burada talimatları uyguladıktan sonra size bu konu da bilgilendirme mesajı yapılacaktır. Mesajda ki işlemlere göre hareket edip üyeliğinizi sonlandırıyorsunuz.

Bu servisten yararlanabilmeniz için Turkcell ya da Superonline müşterisi olmanız gerekmektedir. Diğer operatörler için bu sistem desteklenmemektedir.

Turkcell Mobil Tv Servisi İptal İşlemi

+Net Paketi’ni iptal etmek istiyorsanız eğer cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek IPTAL NET, +Cep Paketi’ni iptal etmek için ise IPTAL CEP yazıp 2200’ye kısa mesaj göndermeniz halinde aboneliğiniz bitmiş olacaktır.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin