Turkcell Cepten 4.5G İnternet Paketleri

0
90

Turkcell şu günler de müşterilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz seneler de 4.5G ye geçmemizin ardından internet hızımız 3G ye nazaran kat ve kat katlandı resmen 2 ve 3 kat daha hızlı internette dolaşım imkanı sağlayabiliyoruz.

Şu anda ülkemiz de en iyi alt yapıya sahip olan Turkcell ile internet hızınızı doyasıya yaşamak istiyorsanız size cazip olan paketlerden birini satın alıp internet keyfini doyasıya yaşamaya başlayabilirsiniz.

Turkcell  4.5G destekli ile cep telefonunuz üzerinden internette dolaşabilmeniz için öncelikle bir pakete sahip olmanız gerekmektedir. Aksi taktir de faturanız kabarık gelebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için sizler için düzenlenmiş olan cazip paketlere göz atıp size uygun olan tarifeyi seçmenizi öneriyorum. İşte o paketler ile ilgili detaylı bilgiler..

Turkcell Cepten 4.5G İnternet Paketleri

1.PAKET: Haftalık 1 GB İnternet Paketi

İnternete ihtiyacınız olduğu her vakit Turkcell yanınızda! haftada 1GB internet keyfini rahat rahat sürebilirsiniz. Sadece 12 TL karşılığında sizlerin olacak. Bu servise abone olmak için HAFTALIK 1GB yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir.

2.PAKET: Faturalı Destek İnternet Paketi

Bu kampanyadan sadece engelli müşteriler yararlanabilmektedir. Ayda sadece 10 TL karşılığında bu harika avantajdan sizler de yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken DESTEK 2GB yaz 2222’ye göndermeniz gerekiyor.

3.PAKET: 5 GB İnternet Paketi

15 günlük 5 GB Paketi ile tanışmanızın vakti geldi de geçiyor bile. 15 gün süre ile kullanabileceğiniz. 5GB internetiniz abone olduktan hemen sonra telefonunuza tanımlanacaktır. İnternetin keyfini rahat rahat yaşayabileceksiniz. Bu paketi satın almak için 5GB INTERNET yazıp 2200’a gönderin. Abonelik ücreti 50 TL ile ücretlendirilmektedir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin