Türkçe Pop Şarkılara Asyalılar Nasıl Tepki Verdi Video

0
102

En ünlü türkçe şarkılarımızı Asyalılara dinletmiş ve ortaya çok güzel komik görüntüler çıkmış. Asyalılar şarkıyı dinledikten hemen sonra kendileri de tekrarlıyorlar ama tabi ki dillerimizi bilmedikleri için bu konuda oldukça zorlanıyorlar. 🙂

Aşağıda sizlere yayınladığımız video’da Asyalıların Pop şarkılarımıza nasıl bir tepki verdiğini sizler de merak ediyorsanız ve hemen video’yu seyretmek istiyorsanız video’yu izleyip keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Asyalılar, Kore de müziği bu kadar umarsamadıklarından bahsettiler. Türklerin kliplerini ve video’larını oldukça çok beğendiğini söylediler. Dans ve klipleri ile birbirlerine tam uyumlular şeklinde yorumlar da bulundular.

Bu klip de Bedük den, Tarkan‘a, Oğuzhan Koç‘tan, Aleyna Tilki seslendirmiş olduğu ve o çok konuşulan bunun yanında izlenme rekorlarını da alt üst eden klibi O Sen Olsan Bari adlı albümüne kadar bir çok pop şarkılara yer verilmiştir. Hep güncel şarkılarımızı seçmişler ve şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Bazı şarkıları da tahmin edebiliyorlar. Demek ki türkleri takip ettiklerini buradan da biliyoruz. Asyalılar türkleri oldukça seviyor ve sayıyorlar. Şarkıları anladıkları kadarı ile karşısındaki kişiye bu konuda yorumlar yapmaya çalışıyor. Ortaya çok komik şeyler çıkmış. Ben bile bu kadarını beklemiyordum şahsen.

Neyse arkadaşlar lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu eğlenceli bir video ile baş başa bırakmak istiyoruz. Herkese iyi seyirler. Genel de ingilizce ağırlıklı olarak konuşuyorlar. En azından ne demek istediklerini ingilizce bilenlerimiz varsa biraz olsun anlayabilirler. Bu konu da bir sıkıntı yaşamazsınız.

Türkçe Pop Şarkılara Asyalıların Verdiği Tepki Video


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin