Türk Telekom Ballı 4GB Kampanyaları

0
117

Telefonunuza uygun fiyatlar üzerinden kampanya bulabileceğiniz tek adres Türk Telekom dur. Şeker tadında harika tarifeleri ile sizleri Türk Telekom bayilerine bekliyor olacaklar.

Sizler de bu harika tarifeden yararlanmak istiyorsanız aşağıda anlatılanları uygulayarak hemen bu tarifeye geçebilirsiniz.

Türk Telekom Ballı İnternet Kampanyası

Bu kampanyaya neler dahildir diye soracak olursanız eğer hemen size bundan da bahsetmek istiyorum. Ballı Hat sahipleri 250 dakika konuşma yine 250 SMS hakkı ve hattınıza tanımlanan tam olarak 250 MB internet paketi de sizlerle olacaktır.

Diğer taraftan ise ilk ay 40 TL yüklemeniz halinde mobil operatörünüze 4GB internet tanımlanmaktadır. Bu kampanya kesinlikle kaçmaz. Tam bütçenizin dostu sizlere uygun bir tarifedir

Ballı Hat Tarifesine Nasıl Abone Olunur?

İlk ay ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz Ballı 4GB paket olmak kaydı ile hattınıza tanımlanır. Daha sonraki aylar da ise Her Yöne 250DK+250SMS ve 250MB intetrnet paketi ile yolunuza devam edersiniz. Bunun yanında 40 TL de Türk Telekom’dan sizlere hediye olarak verilmektedir.

Pakete abone olmak için ise, Ballı 250 PAKET için BALLI yazıp 2070‘e kısa mesaj gönderin. Diğer tarife için ise BALLI 4G yazıp yine 2070‘e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

* Ancak 40 TL hediye edilen aramalar ve mesajlaşmalar ancak yurt içinde geçerli olmaktadır. Yurt dışı için ise başka tarife ve kampanyalara göz atmanız gerekmektedir.

Kalan kullanım detaylarınızı öğrenmek için mesaj yazma Sms kısmına gelerek KALAN BALLI 4GB yazıp 2070’e ücretsiz mesaj göndererek kalan kullanımlarınızı kolayca öğrenebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin