Türk Telekom Adil Kullanım Noktası Paketleri

0
42

Türk Telekomun ne yazık ki hepimizinde bildiği üzere Adil Kullanım Kotası yani AKN kullandığını hepimiz biliyoruz. Geçtiğimiz günler de telefonuma gelen bir mesajı sizlere hemen göstermek istiyorum. Artık Adil kullanım kotanızı geçseniz bile cuzi bir ek ücret ödeyerek tam 25GB daha kotanızı arttırıp hızınızın düşmesine engel olabilirsiniz.

İşte o bana gelen mesaj:

“AKN asimi sebebi ile dusen internet baglanti hiziniza, tek seferlik 7 TL ucretli 25 GB ek AKN paketi ile yeniden ulasmak icin “EK 25GB TEK” yazip 6606 ya kisa mesaj gonderebilirsiniz. TTNET tanitim iptali icin TUM İPTAL yazıp 6606 ya gonderebilirsiniz”

şeklinde bir mesaj aldım. Yani bu demek oluyor ki artık türk telekom paketlerini düzenlemeye gitti diyebiliriz. Bunun yanı sıra daha yeni paketleri de mevcuttur. İşte Türk Telekomun yapmış olduğu o yeni paketlerin listesi..

Türk Telekom Adil Kullanım Noktası (AKN) Ek Paketleri

Bundan böyle arkadaşlar Tek bir SMS ile EK AKN Paketi satın alarak internet hızınızı hemen yükseltme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İşte o güncel liste:

EK AKN Paketleri Fiyat SMS Metni SMS No
10 GB AKN 4 TL EK10GB TEK yaz
6606’ya
gönder
25 GB AKN 7 TL EK25GB TEK
50 GB AKN 12 TL EK50GB TEK
100 GB AKN 18 TL EK100GB TEK

Bu paketlerden birini işleme aldığınız taktirde hesabınıza otomatik olarak bu paketlerden istediğiniz biri tanımlanmaktadır.

Bana kalacak olursanız gayette güzel bir şey yapmış diyebiliriz. Öyle zırt pırt AKN düşme olayı da artık yavaş yavaş tozlu raflar da yerini almaya başlar..


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin