Trafiğe Kapalı Alanda Arabayla Drift Nasıl Yapılır – Video Anlatımlı

0
110

Drift denince hemen aklımıza araba tutkunları ve hastaları geliyor. Drift yapmasını bilene gerçekten çok eğlenceli bir şeydir. Ancak öyle ulu orta yerde trafiğe açık alanlar da asla ve asla bu tür şeyleri denemeyin. Ne kadar tecrübe sahibi olursanız olun. Çok tehlikeli ve riskli işlerdir. Bu işlemleri ancak trafiğe kapalı alanlar da özel izin alarak yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Evet arkadaşlar aşağıda sizlere bir kaç drift tekniği için video yayınlayacağız. Umarız hoşunuza gidecektir. Bu drift’i genellikle yan yancı şahinciler çok fazla yapmaktadır. 🙂 bu da bir tutku onlar için. Tamam gerçekten eğlenceli arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz. Ancak trafikte bir çok insan olduğunu da lütfen unutmayın. Yaşlısından, hamilesine ve çocuğuna kadar kimsenin hayatını riske atmaya hakkımız yoktur.

Sizlere yukarıda da dediğimiz gibi böyle bir şey yapacaksanız yani kafaya koymuşsanız bir kere kapalı alanlar da istediğiniz kadar denemeler yapabilirsiniz. Ancak öyle çok fazla abartmaya da gerek yok daha sonra araçlarınıza da zarar vermeyin derim. Daha sonra soluğu sanayi de alırsınız bizden söylemesi 🙂

Evet arkadaşlar lafı artık daha fazla uzatmak istemiyorum. Aşağıda sizlere verecek olduğumuz videolar üzerinden eğitiminizi alabilir hemen deneme yanılma yöntemleri ile drift yapmaya başlayabilir bunun keyfini gün boyunca çıkartabilirsiniz. Şimdiden herkese kazasız belasız iyi eğlenceli günler dileriz.

Arabayla Drift Nasıl Yapılır – Video Anlatımlı İzle

Video 1 İzle

Video 2 İzle

Bu videoyu çekip Youtube’a atan Hakan Yıldız kardeşimize teşekkürlerimizi sunarız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin