Tolga Çevik’in Yeni TolgShow Program Tanıtımı

0
107

Sürekli olarak internet üzerinde ve televizyonlar da reklamı zaten dönüyordu arkadaşlar hepiniz biliyorsunuz bu adam gerçekten 10 numara 5 yıldız bir performans sergiliyor. Bende eski bölümlerini internet ve tv karşısında seyrediyordum. Evet şimdi sıkı durun sizlere bomba gibi bir haberimiz var. Program kısa süre sonra yeniden başlıyor desek ne dersiniz acaba? İşte bunun cevabı haberimizin detaylarında..

Daha önce Arkadaşım Hoşgeldin adlı programı sunuyordu. Ne oldu bilmiyoruz ama belli bir süre sanırım ara vermek zorunda kaldı. Yine tekrar kendisini tv ekranların da görmeye devam edeceğiz. Çünkü çok kısa bir süre içerisinde Fox Tv‘de başlıyor.

Bu adam efsane ya. Programın tanıtımı resmen Broadway müzikal festivalin de çalan şarkılar gibi olmuş. Adamlar gerçekten çok iyi hazırlanmışlar ve güzel de bir başlangıç yapmaya hazırlanıyorlar. Umarım sonu artık hayırlı olur.

Çünkü başlayıp fazla sürmeden kısa süre içerisinde son buluyor. Bu da biz izleyenleri oldukça derinden etkileyip üzmektedir.

Yine olduğu gibi kahkaha eğlence ve komikliklerin yanı sıra izleyicileri de güldürmeye geliyor. Bizler televizyonumuzun karşısında gülerken seyirciler de stüdyo da gülmekten karınlarına ağrılar girecektir mutlaka.

Bu arkadaşımız büyüdü büyüdü TolgShow artık seyircisine buluştu. Huzuru sahnede kendisi buldu. 🙂 Yine eski kadrosu ve aynı konsepti ile 30 Aralık Cumartesi Günü 23.30 da ilk bölümü ile Fox da sakın ama sakın kimselere söz vermeyin anacağım ha bu programa davetliyiz. 🙂

Tolga Çevik’in Yeni TolgShow Program Tanıtımı Video Seyret


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin