Themeforest Üzerinden Ücretli Tema Nasıl Satın Alınır?

0
111

Dünya çapında en güzel temaların yer aldığı ve beğenildiği ücretli premium temalar genel de Themeforest web sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır.

Burada satılan temaların hepsi web kuralları ve kalitesine uygun bir dille kodlanarak WordPress sistemli yazılımlarınız için entegre haline getirilmiştir. Bende bu sitenin temasını bu sayfa üzerinden satın alıp kurmuştum. Şu anda bizimde kullandığımız tema ücretli ve lisanslı bir yazılımdır.

Peki bu site üzerinden tema nasıl alınır bu konu ile ilgili olarak sizleri hemen bilgilendirmek istiyorum arkadaşlar.

Öncelikle kredi kartı ya da banka kartınız olması gerekmektedir. Malum ülkemiz de daha önce PayPal kullanılıyordu. Ama 2016 senesinde bilindiği üzere Türkiye üzerinden PayPal artık desteğini kesti. Hal böyle olunca ne yazık ki kredi kartı ya da banka kartlarımız (VİSA, MASTERCARD) üzerinden satın alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu arada resmi internet sayfaları https://themeforest.net adresidir arkadaşlar. Bu adres dışındaki hiç bir siteye güvenmeyin ve sakın kredi kartı gibi bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayın diyoruz. Bunu sizlere not olarak eklemiş olalım.

Arkadaşlar resimde de görüldüğü üzere sitenin içeriği budur. Burada bir çok WordPress temaya ulaşabilirsiniz. Size uygun olan kategoriden bir tema beğenip satın alma butonuna basmanız gerekmektedir.

Genel de popüler başlığı adı altında ki temalara da göz atabilirsiniz. Burada ki temalar en çok satan ve beğenilen temaların arasında geliyor. Bunun dışın da ise Blog ve Magazin temalarına da göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Örnekte ki gibi burada ki temayı A dan Z ye kadar demosunu inceleyip hoşunuza gittiği taktir de “Buy Now” butonuna basarak satın alma bir sonra ki aşamaya geçmeniz gerekmektedir.

Satın alma işleminden önce bu siteye ücretsiz bir şekilde üyelik kaydınız tamamlamanız gerekmektedir. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra yukarıda da belirttiğimiz üzere Kredi kartı ya da banka kartınız üzerinden satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldıktan sonra bir mail adresi belirleyeceksiniz bu belirlemiş olduğunuz mail adresine temanın indirebileceğiniz tema dosyaları gönderilecektir. Bu mail adresini lütfen doğru ve düzgün yazın daha sonra başka birisine gitmesin dosyalarınız. İşte tek yapmanız gereken işlem budur..


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin