Teve2 Kelime Oyunu Başvuru Formu

0
99

Kelime hazinenize ne kadar güveniyorsunuz? Ben diğer yarışmacılara benzemem hepsini bir kalem de tokatlar geçerim hepsinden daha zekiyim diyorsan tam aradığınız program ayağınıza gelmiştir.

Bu programın yeni yuvası bundan böyle Teve2 ekranların da olacaktır. Rekabeti halen daha yüksek olan bu yarışma da samimi ve ılımlı bir şekilde hep beraber kelimelerle gırgır şamata eğlence dolu yarışmaya sizler de şansınızı denemek istersiniz diye düşündük.

Deyimler, deyişler, terimler, tabirler ve daha niceleri yani bildiğiniz kelime oyunu bundan sonra Teve 2 de. Rekabeti halen daha naif ve zarif sohbeti samimi yaklaşımlı olan program bundan böyle artık eviniz de hem neşeli, zeka küpü, eğlenceli programları göreceksiniz.

Kelime Oyunu adlı program bundan böyle İhsan Varol sunumu ile hafta içi her gün 18.45 de sizlerle olacaktır.

Kelime Oyunu Nedir

Kelime oyunu sözcük öbeklerinin bir çok anlamından veya benzerliğinden dolayı yararlanmak amacıyla yapılmış olan aykırı kelimelere verilen olaya anlamlandırma denilmektedir.

Zekanıza oldukça güveniyor ve pratik hızlı cevaplar veriyorsanız sizde Teve2 ye katılarak burada insanlara karşı zekanızı hemen konuşturmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere aşağıda form bilgilerini vereceğiz ancak bunu eksiksiz doğru bir şekilde doldurup yetkili mercilere göndermeniz istenmektedir. Lütfen yalan yanlış beyanlar da bulunmayın. Çünkü daha sonra sizlere bu konuyla ilgili olarak dönüş yapacaklardır. Şimdiden herkese bol şans dileriz.

Teve2 Kelime Oyunu Başvuru Formu

BAŞVURU FORMU DOLDUR


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin