Ters Yapma Yirmi Yaş Dişleri

0
46

Bu yaşımıza kadar namını çok duyduk beyefendi! Nice delikanlılara, nice genç kızlara kök söktürmüş ve nefretlerini kazanmışsın zamanında. Lakin şimdi sıra bende ise adam olma vaktin geldi demektir. Ben öyle iki gıdım ağrıyla ağlayacak, sana boyun eğecek adam değilim. Akıllı ol, alacağım aklını yoksa.

Bu seninle ilk değil, ikinci karşılaşmamız. Üst damağımda seni gördüğümde gerçekleşti ilk tanışma, bir sıkıntı yaratmayıp adam akıllı çıktın. Ne bir ağrı yaşattın ne bir sızı, dertsiz tasasız kendine bir yaşam alanı kurdun, diş fırçasının dahi elinin uzanamadığı yerlerde.

Bugüne kadar rahatını bozduk mu, ağzımızı açıp bir şey söyledik mi ? Sen şimdi nasıl bir vefasızsın da alt damağımda çıkarken bana üç gündür ağrı sinyalleri veriyorsun be değişik ? Hani bak ağrı sinyalleri diyorum çünkü daha net bir adım atmadın. Yüreğin yiyorsa at da kafanı çıkardığın o damaktan çekip aldırayım seni! Muhtaçsın ulan şuan bana, öpe öpe huyuma gideceksin. Yok öyle herkese yaptığın muameleyi bana yapmak, yiyorsa göreyim hadi!

Öyle kafanı çıkarmışsın üzerine ne bir içecek gelsin istiyorsun ne bir yemek, anında başlıyorsun ağlamaya, sızlamaya. Kimsin la sen ? Bu bünye geçen 20 yılda ne dişler çıkardı da hiçbiri gık diyemedi, sen kimsin artist ?

Ama yok dediğim gibi; sanma ki sana boyun eğerim. Bir çekimlik işin var, bunu bilesin. Sana 1-2 hafta müddet veriyorum. Baktım yola gelmiyorsun, bir an olsun düşünmem veririm idam hükmünü. Dönüp de arkama bakmam bile, yaşamam asla pişmanlığını.

Adam ol, efendi efendi çık çıkacaksan…


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin