Teosyal Dinamik Dolgu Nasıl Uygulanır?

0
11

Cildin duyarlı elastikiyeti sayesinde yüz sürekli hareket halindedir. Bu hareketlere bağlı oluşan ince çizgiler ise zaman geçtikçe kaçınılması zor derin izler bırakır.

Dinamik dolgu, yüz mimiklerini, gülümsemesini kaybetmek istemeyenlerin en çok tercih ettiği dolgu türü olarak son zamanlarda tüm dünyada kendine yer edinmeyi başardı. Yapısı, uygulama özellikleri ve uygulama sonrası sonuçlarıyla ise dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Hem görünümünden ödün vermek istemeyenler hem de gülümseme ve yüz ifadelerinden vazgeçemeyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Teosyal Dinamik Dolgunun Özellikleri

Özellikle mimik hareketleri sırasında oluşan kırışıklıkları azaltmak ve gidermek için bölgeye özgü olarak uygulanan ve içeriği itibari ile diğer birçok dolgudan farklı olan Teosyal dinamik dolgu, doğal yüz ifadelerini kısıtlamazken kırışıklık görünümünde büyük ölçüde azalma sağlıyor.

Patentli hyaluronik asit içeriği sayesinde, yüz hareketi yapmadan bile görülebilen statik kırışıklıkların yanı sıra yüz hareketleriyle oluşan dinamik kırışıklıkların giderilmesini de hedefliyor. Özel üretim tekniği ile mimiklere bağlı germe veya sıkıştırma esnasında ise ortama oldukça iyi uyum sağlıyor.

Teosyal Dinamik Dolgunun Kullanımı

Cildin en hareketli bölgelerinde oluşan; boyun çizgileri, alın çizgileri, ağız çevresi çizgileri, yanak çizgileri, nazolabiyal kıvrımlar ve kaz ayakları dinamik dolgu kullanımı için en uygun bölgeler arasında yer alıyor. İşlem süresi, kırışıklığın derinliğine bağlı olarak 10-20 dakika arasında değişim gösteriyor. Cinsiyete, yaşa, yaşam şartlarına ve genetik özelliklere bağlı olarak kalıcılık süresi 12 – 18 ayı buluyor ve tekrarlayan uygulamalar sayesinde kalıcılık süresi oldukça kolay bir şekilde uzatılabiliyor.

Teosyal Dinamik Dolgu Uygulamaları Kimlere Yapılabilir?

Dolgu uygulaması 18 yaş ve üzeri yaptırmak isteyen her hasta için uygulanabilir fakat mutlaka öncelikle hekime başvurmalı ve hekimin tavsiyesine göre hareket edilmelidir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin