Temple Run Benzeri Oyunlar

0
145

İOS ve Android cep telefonlarımızın bir zamanlar vazgeçilmez oyunlarından birisi olan ve halen daha oynayanlarımız vardır. “Temple Run” oyununu bilmeyenimiz yoktur.

Bilmeyenler için hemen kısaca bahsedelim arkadaşlar bu oyun sonsuz koşu oyunu ilerledikçe oyun git gide zorlanıyor karşınıza farklı parkurlar geliyor ve artık belli bir yerden sonra ister istemez ne yazık ki tıkanıp kalıyorsunuz. Ancak oyun içerisinde sizlere 3 can hakkı tanınıyor çok yol kat ettiğiniz taktir de korkmanıza gerek yok.

Bu canlar siz ilerledikçe artmaya devam ediyor. Tabi kullanmadığınız taktir de yine artmıyor. Çünkü 3 ile sınırlandırılmıştır. Bunu da belirtelim.

Ancak şimdi diyeceksiniz ki bu Temple Run a benzer başka bir oyun daha varmıdır. Tabi ki bundan sonra bir çok yapımcı daha bu ve buna benzer oyunları piyasaya sizler için sürdü. Ancak asıl Temple Run olarak bizlerin akıllarında kalacak gibi görünüyor. “The End: The Mayan Apocalypse” oyunudur. Şu anda AppStore ve Google Play mağazaların da ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

Burada karakterinizi biraz daha yaşlı kurt diyebilirim eski Amerikan askeri sanırım. 🙂 tam emin değiliz ama bu sefer size bu karakter eşlik edecek Temple Run ile çok benzerliği de olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Size aşağıda oyunun tanıtım videosunu da yayınlamak istiyorum. En azından sizlerinde bu yeni oyun hakkında bilginiz olmuş olur. Gerçi oyuna yeni diyorum ama bu 2012 yapımı bir oyun Temple Run a göre yeni olduğu için yeni dedim demiş oldum artık. 🙂

İşte o Temple Run a benzer muhteşem oyunun videosu ile sizleri baş başa bırakıyorum. Herkese iyi seyirler..


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin