Tarkan Müzik Evrimi 1992 – 2018 Diskografi

0
99

Tarkan’ı bizler çocukluğumuzdan beri biliriz. Hatta bir çok şarkısını bile ezbere söyleyebilirim. Pop Star iken bir den kendini Mega Starlık da buldu. Ancak dürüst ve efendiliğini halen daha koruyor. Bu konuda kendisini taktir ve tebrik ediyorum.

Bir bakıyorsunuz arkadaşlar yıllar ne çabuk geçip gidiyor öyle değil mi? 1992 yılında meşhur olmuş ve şu anda yıl 2018 nereden nereye demeden geçemeyeceğim. Şimdi Türkiye bir yana bu adam gibi adamı bütün Dünya tanıyor. Her yerde konserler veriyor. Kendini artık herkese tanıttı. Şimdi sizlere aşağıda verecek olduğumuz liste de 92 yılından bu günümüze kadar yükseliş öyküsünü anlatan şarkıları ile baş başa bırakmak istiyorum.

İlk olarak çıkarttığı albüm “Kıl oldum abi” idi. O sene resmen bir devrim yarattı diyebiliriz. Bir çok izleyici kitlesine ulaşmıştı. O zamanlar nerede böyle videolar falan ancak kasetler vardı gidip kasetleri alırdık. Daha sonra CD ve Usb bellekler derken teknoloji nerelere kadar gelmiş sizler de artık görebiliyorsunuz.

Onun ardından ise 1993 yılında “Vazgeçemem“adlı albümünü çıkartarak tüm müzik listelerini alt üst etmeyi başarmıştı. Bu resmen Tarkan’ın artık dönüm noktası idi. Bundan sonra çıkartmış olduğu albümler çok daha fazla dinlenme seviyesine ulaşmıştı. Kendisine de başarılar dilerim. Her şey azim ve kararlılık sonuçta ortaya çıkar arkadaşlar bu da kulağınızın bir kenarına küpe olsun istedim.

Tarkan Müzik Evrimi 1992 – 2018 Diskografi Klipleri

Buyrun Tarkan nasıl evrim atlamış aşağıda derlenmiş olan klip listesinde buna ulaşabilirsiniz. 🙂


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin