Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır?

0
39

Swarm bir süredir hayatımızda olan, oldukça sık kullanılan bir sosyal medya aracıdır. İlk başlarda Foursquare uygulaması içinde olup tek bir uygulama iken, sonradan Swarm olarak ayrılmıştır. Günümüzde Foursquare daha çok mekan önerileri, puanlamaları için kullanılıp keşfedilmeyen yerleri keşfetmemizi sağlayıp belki de çok yakınımızda olmasına rağmen varlığından bihaber olduğumuz güzelliklerin paylaşılmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlamaktadır. Swarm’da bunun yanı sıra arkadaş ekleme özelliği de bulunmakta olup, aynı anda hem gidilen yerler ve mekanlar hakkında bir fikir edinebilme, hem de bunu arkadaşlarınızla paylaşmanız ve yeni arkadaşlıklar edinebilmenize imkan sağlamaktadır.

Bilinmedik veya daha önce gitmediğiniz bir tatil yerinde hangi restorantın daha iyi olduğunu, nerenin ne tür yemeğinin daha ön plana çıktığını Swarm ve Foursquare kullanarak öğrenmek tatilinizi oldukça kolaylaştıran bir etken oluşturmaktadır. Yapılan yer bildirimleri ile yakınınızda bulunan kişi listenizdeki arkadaşlarınızı görebilme imkanı tanımaktadır.

SwarmHesap Silme

Her ne kadar swarm, tatil planlarını daha da kolaylaştıran bir etken olsa da kullanıcılar bazı sebeplerden dolayı hesaplarını kapatmak isteyebilmektedir. Bunun için Foursquare hesabınızdan giriş yapılması gerekmektedir. Daha önce de bahsedildiği gibi Swarm, Foursquare uygulamasına bağlı bir uygulamadır. Bir diğer önemli husus ise, Swarm hesabını cep telefonlarından kapatılamamasıdır. Swarm ancak bilgisayarda oturum açılmak sureti ile kapatılabilmektedir.

Sırası ile izlenmesi gereken basamaklar;

  • Bilgisayardan www.foursquare.com adresine girilmeli ve oturum açılmalıdır.
  • https://tr.foursquare.com/delete_me bağlantısına tıklayarak hesap silme ekranına ulaşılmalıdır.
  • Swarm ve Foursquare’den ayrılma sebebini açıklanmalıdır.
  • Sayfanın alt kısmında bulunan “DeleteAccount kısmına” tıklanmalıdır.
  • Onay vermeniz gerekmektedir.

Bu işlemi başarı ile gerçekleştirmeniz sonucunda Swarm hesabınız tamami ile silinecektir. Swarm ve Foursquare’nin özelliklerini özleyip tekrar açmak isteyenler için ise tekrardan yeni bir hesap oluşturmak gerekmektedir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin