Swarm Güncelleme Nasıl Yapılır

0
6

Swarm Güncelleme – Swarm İndir

1- Swarm adlı cep telefonu uygulamasına günden güne yeni güncellemeler gelerek güncelleme yapmanızı istemektedir. Bu güncellemeleri uyumlu olan mobil ya da tablet cihazlarınızdan Google Play ya da AppStore adlı mağazalardan indirip kolay bir şekilde güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak güncellemeden önce güncelleme gelmiş mi yoksa gelmemiş mi kontrol etmeniz de fayda var.

2- Diğer bir yöntemden bahsedecek olursak bunu da manuel bir biçimde hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun uyumlu telefonunuza göre APK uzantılı dosyayı Android cihazlarınıza indirip kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem de aslında oldukça çok basit bir işlemdir. Ancak bunu İphone gibi akıllı cihazlarınız da yapamazsınız. Bunun için 1. sırada anlatmış olduğumuz AppStore mağazasına giderek gerekli olan güncellemeleri almanız istenmektedir.

– Telefon veya yada tablet üzerinden yapmanız gereken ayarları sizlere listelemek istiyorum. Öncelikle Ayarlar -> iTunes ve App Store menüsüne gelin. Daha sonra ise;

– Otomatik indirme menüsü kısmından “Güncellemeler” olarak giriş yapın.
– Bahsedilen bu menü de Swarm sekmesi ile güncelleme kısmını bulup işleme hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.
– Güncelleme işlemi en kısa zaman içerisinde başlayacak olup ve güncelleme bittiği an kullanılabilir hale gelecektir.

İşte arkadaşlar ve dostlar Swarm adlı uygulamayı güncellemek bu kadar basit ve kolay bir yoldur. Sizler de kısa süre de hemen güncellemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ki yine de bu konu da aklınızda soru işaretleri varsa ya da kalmışsa yorumlar da bizlere bu durumu bildirebilirsiniz. Sizlere hemen yardımcı olmaya çalışacağız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin