Süslü Yılbaşı Ağacı Çizimi Nasıl Olur?

0
123

Yılbaşı’da yaklaşırken eviniz de ya da dışarıda herhangi bir kafe de sizler de süslü bir şekilde Yılbaşı ağacı yapmak ister misiniz?

Evinizi süslendirmek daha güzel bir görsellik yapmak adına bence harika olabilir. Peki bunu nasıl yapabilirim diye soracak olursanız eğer bunun cevabını aşağıda video’da sizlere verdik.

Biraz zor gibi gözükse de bir kaç deneme sonucunda bence harika sonuçlar ortaya çıkartabilirsiniz. Ben sizlere güveniyorum. Yıldızları, ayları ağaca güzel bir şekilde çizimle bağlayabilirsiniz. Arada kalan boşluklara da minik kalpler ekleyip sevginizi tüm dünya’ya barışı simgelemek adına koyabilirsiniz.

Bunun yanında süs toplarını da ekleme yaparak çok güzel bir görüntü ortaya çıkabilir. Her şey sizin eliniz de.. Eliniz ne kadar pratik ise o kadar güzel görüntüler oluşabilir. Bu biraz da el becerisi ile alakalı olabilir. Bence siz de yapabilirsiniz.

Çizim işlemi bittikten sonra sıra boyama işlemini geliyor. Burada renkleri oldukça özenle seçmeniz gerekmektedir. Tam noel’e yakışacak şekilde ayarlamalısınız ki görüntü de çok güzel dursun. Evinize gelen misafirler ya da arkadaşlarınız gördüklerin de aa gerçekten bunu sen mi yaptın diyebilmeliler. Sizler de tabi ki ben yaptım diyebilmelisiniz. Onun için her şeyin başı dikkat ve seçici olmaktır.

Bu keyifli çizim ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki video’ya göz atmayı unutmayın. Umarım sizler de çok keyif alırsınız. Hepinize mutlu seyirler. Şimdiden mutlu Noeller 🙂

Süslü Yılbaşı Ağacı Çizimi Nasıl Olur?


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin