Survivor 2018 Ünlüler ve Gönüllüler Kadrosu

0
106

Acun Medya ve ekibi ile birlikte bu sene yine güzel rekorlara imza atacak gibi gözüküyor. TV8 Kanalın sahibi ve patronu olan Acun Ilıcalı bu sene Survivor 2018 kadrosun da yarışacak olanları tek tek açıkladı. Hem resmi internet sayfaların da hem de kendi kişisel sosyal medya hesaplarında duyurdu. Bunun yanında Youtube görüntülerini de sizlere aşağıda sunacağız.

Her sene olduğu gibi bu sene de merak beklenen programa resmen sayılı günler kaldı ve ben bile geri sayımı başlatmış bulunmaktayım. Program 10 Şubat 2018 tarihinde saat 20:00 da TV8 ekranlarında olacaktır. Bu programı sakın kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

İstanbul da bile sokak ve caddeler de afişleri şimdiden asılmaya başlandı. Geçen gün Mecidiyeköy Cevair AVM nin olduğu yerler de hep afişlerini görmüştüm. Bu sene All Star kesinlikle rekor üstüne rekor kıracaktır. Reyting rekorları uzun bir aradan sonra Survivor ile yaşanacak. Acun ve ailesine bizlere böyle bir program sundukları içinde teşekkür ediyoruz.

Evet şimdi sizlere öncelikle Ünlüler takımının kadrosunu hemen akabin de ise Gönüllüler takımını açıklamak istiyorum. Onun hemen altında ise tanıtım videolarını seyredebilirsiniz. Herkese şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Survivor 2018 Ünlüler Kadrosu:

Sema Aydemir, Nagehan Karadere, Merve Aydın, Turabi, Murat Ceylan, Hilmi Cem İntepe, Adem Kılıçcı, Hakan Hatipoğlu, Sahra Işık, Nihat Doğan, sürpriz isimle katılan Damla Can olmuştur ve son olarak da Ümit Karan kadroya dahil edilmiştir.

Survivor 2018 Gönüllüler Kadrosu:

Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt Baltacı, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu ve Marcus oldu.

NOT: Yedek oyuncular şu anda bilinmemekte. Herhangi bir aksilik olursa oyunculardan biri elenir ya da kendi isteği ile programdan ayrılmak istediğini beyan ederse şayet bu konu da bir zorlama olmadığını Acun daha önceki programlarında da açıklamıştı. İstedikleri zaman programdan ayrılabilirler. Ayrılanların yerine yedekte bekletilen oyunculardan sırası ile seçme yapılır.

Survivor 2018 Ünlüler ve Gönüllüler Tanıtım Fragmanı Seyret


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin