Survivor 2018 All Star Yarışmacıları Açıklandı

0
152

Geçen sene olduğu gibi bu sene de Acun bomba gibi bir kadro kurarak resmen reyring rekorlarını alt üst etmeye hazırlanıyor. Zaten burada yarışacak olan yarışmacıların hepsini tanıyoruz arkadaşlar. Adı üstünde zaten Survivor All Star bu yılın programı.. Bakalım bu sene 2018 Survivor kadrosuna kimleri dahil etmiş hep birlikte tanıyalım.

Cumali Akgül

Geçen Beyazıt Öztürk‘ün programına katılan Acun Ilıcalı burada Cumali Akgül ile tanıştı. Sırf Survivor’a katılabilmek için ta Iğdırdan İstanbula kadar yürüyerek gelmiştir. Beyazın programında Acun ile konuşup Survivor sözünü kendisinden almıştr. Aslen Iğdır doğumlu olan Cumali 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babasıdır. Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacılarından bir tanesi olmuştur.

Turabi Çamkıran

Turabi’yi zaten eski Survivor programlarından hepimiz tanıyoruz. Üst üste 2 sene şampiyonluğu kaptırmadı bakalım bu sene kendisini ne gibi sürprizler bekliyor olacak. Hep birlikte izleyip göreceğiz. Kendisine Survivor 2018 de başarılar dileriz.

Sema Aydemir

Kendisi başarılı sporcularımızdan bir tanesidir. Geçtiğimiz Survivor programın da finale 1 adım kala elenen yarışmacılardan bir tanesidir. Bu sene kendisini tekrar televizyon ekranlarında göreceğiz.

Nagihan Karadere

Gerçekten çok hırslı ve kararlı bir yapıya sahip özellikle de sinirlenince yapamayacağı hiç bir şey yok. Nagihan da bu sene Survivor kadrosuna dahil edildi. Kıyasıya bir mücadele resmen bizleri bekliyor olacak.

Merve Aydın

Merve Aydında Nagihan kadar çok hırslı yarışmacılardan bir tanesiydi. Finale kadar çıkan Merve son anda kaybetti. Bakalım bu sene tekrar finali görebilecek mi?

Murat Ceylan

Murat kendi halinde etliye sütlüye karışmayan bir kişiliği mevcuttur. Ancak yarışlarda kök söktüren bir karakterdir. Güçlü ve enerjik yarışmacılardan birisi de Murat Ceylan’a başarılar diliyoruz.

Hilmi Cem İntepe

Ben aslında Survivor tarihinde bu adam kadar hırslı ve hızlı bir insana daha rastlamadım henüz. Gerçekten koşmalı parkurlar da bu adamı geçen sayısı bir parmağı geçmezdi sanırım. En hızlı yarışmacılardan bir tanesiydi. Ada da en çok anlaştığı kişilerden birisi de Murat Ceylan’dır.

Adem Kılıççı

Benim favori adaylarımdan birisi de Adem’dir. Adamın içi dışı birdir. Ne öyle herkesin arkasından iş çevirir ne de kavga gürültü yapmayı sever. Adam gibi adamdır Adem Kılıççı kendisine başarılar dileriz.

Hakan Hatipoğlu

 Bir ara Survivor Panorama adlı programı sunan ve daha önce de Survivor adlı yarışma programında performansı ile kendinden söz ettiren Hakan bakalım All Starda ki performansı nasıl olacak. Hep birlikte göreceğiz.
Acun Medya bu sene gerçekten çok harika bir kadro çıkartmış diyebiliriz. Program Şubat ayının ortası gibi TV8 ekranlarında olacaktır. Sakın kaçırmayın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin