Süper Mario’yu Daha Önce Hiç Böyle İzlediniz Mi?

0
82

Doksanlı yılların gençleri bu tür oyunları çok iyi bilirler. O dönem de teknoloji tabi bu kadar ileri düzeyde değildi. 90’ların sonuna doğru artık ateri denilen bir icat ortaya çıktı ve herkes ona sarmaya başladı.

Günümüz de halen daha buna benzer oyunlar yapımcılar tarafından geliştirilerek biz değerli oyuncuların huzuruna sunulmaktadır. Ancak bunlar 2 boyutlu oyunlar şimdi 3 ve 4 boyutlu oyunlar çıkmıştır. Kimse artık bu tür oyunları oynamak istemese de bazı gençler de tercih etmektedirler.

Bunların en baş karakteri ve kimsenin de vazgeçemediği oyunlardan birisi de kuşkusuz Mario adlı oyunu olmuştur. Prensesimizi kurtarabilmemiz için ne zor şartlar altın da ilerlediğimizi hepiniz biliyorsunuz. Böcekler atlayan VE hayvanlar. Ancak bütün zorluklara göğüs gererek sevdiği bir insanı kurtarmak için son bölüme kadar mücadele ediyor. Tabi sonunda sevdiğine kavuşuyor. Eğer oyunu daha önce oynamadıysanız ve oynamak istiyorsanız internet üzerinden Mario Oyna yazıp oyunu bulabilirsiniz. İster bilgisayar üzerinde isterseniz internet üzerinden rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Artık bu oyunun cep telefonu versiyonları da çıkmış bulunmaktadır. İOS ve Android işletim sistemleri için telefonunuza indirip oynayabilirsiniz. AppStore ve Google Play de bu oyun mevcuttur.

Evet arkadaşlar sözü ben daha fazla uzatmak istemiyorum ve sizleri aşağıda güzel derlenmiş olan bu oyun ile baş başa bırakmak istiyorum. Gerçekten yapan kardeşimizi tebrik ediyorum. Gerçekten de çok güzel ayarlama yapmış. 🙂 Şahsen çok hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Buyurun hepinize iyi seyirler diliyorum.

Süper Mario’yu Daha Önce Hiç Böyle İzlediniz Mi?


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin