Spor Araba F1 Nasıl Yapılır?

0
104

Bir çok gencin meraklısı olduğu ve özellikle erkek çocuklarını ilgilendiren bu haberimizi ve videomuzu sakın kaçırmayın arkadaşlar.

Evinizde ki eski malzemeleri sakın atmayın. Bir rafa kaldırın daha sonra bakın işte ileride lazım olabiliyor. Peki Spor Arabası olan Formula 1 nasıl yapılır hiç merak ettiniz mi?

Tabi ki merak ediyorsunuz bundan eminim. Aşağıda sizlere verecek olduğumuz video üzerinden sizler de deneme yanılma yöntemi ile sevdiklerinize eşinize ya da çocuğunuza elinizdeki imkanlar ile güzel sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Kullanılacak malzemeler öyle ahım şahım bir şey değil arkadaşlar. Taş çatlasın sizlere maliyeti 10-15 Lirayı bile geçmez. Eğer malzemeler elinizde yok ise öncelikle temin etmeniz de fayda var. Aksi taktir de yapım aşamasında oldukça zorluk çekebilirsiniz.

Bunu yapmak aslında o kadar da zor bir şey değil. Biraz el beceriniz varsa kesinlikle bu işin üstesinden geleceğinize ben adım gibi eminim.

Bu oyuncak yapımı olan harika bir görünüme sahip Spor araba F1 yapımı hakkında daha geniş bilgiye ve detaya ulaşmak için videoyu seyredebilirsiniz. Umarız ki bu video çok hoşunuza gitmiştir. Herkese şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Bu konuyla ilgili olarak bizlere sormak istediğiniz herhangi bir şey var ise lütfen çekinmeden yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Spor Araba F1 Nasıl Yapılır Video İzle


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin