Sonsuza Kadar Sivilcelerinizden Kurtulun: Akne ve Diyet İlişkisi

0
125

Çoğu genç arkadaşımızın baş belası olan sivilceler insanı gerçekten belli bir zaman sonra hayattan soğutabiliyor. Özellikle genç kızların bu durumu takıntılı hale getirmesi de cabası diyebiliriz.

Peki arkadaşlar doğal ve organik olarak sivilcelerinizden nasıl kurtulabilirsininiz. Ve ayrıca bunların haricinde bir kaç formül daha verilmiş bu aşağıda sizlere verecek olduğum videoda.

Sivilcelerden spor yaparak ve bunun haricinde düzenli beslenme de sivilcelerinizi yok etmeniz için büyük bir etken. Yediğiniz her bir yiyecek vücutta hemen sivilceye neden olabilmektedir. Bu yüzden yediğiniz yiyeceklere de dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Bir de bunun yanında cildinizle ilgili olarak genel bir sıkıntınız varsa bu da sivilcelere yol açan diğer bir etkendir. Eğer böyle bir rahatsızlığınızın olduğunu düşünüyorsanız sağlık kuruluşana gidip tedavi olmanızı öneririz.

Bazı yediğiniz gıdalar zaman içerisinde parazitlenmeye sebebiyet doğurabiliyor. Bu da bedene oldukça zarar veren şeylerdir. Bu yüzden de yukarıda bahsettiğimiz gibi yediğiniz içtiğinize çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Özellikle çinko alımınız eksik ise yine sivilcelerinizin bedende fazla olduğunu göreceksiniz. Eğer çinkonuz az ise almanız da fayda var.

Ayrıca kalsiyum eksiğinizi de peynir ve süt ürünleri ile kapatmanızı tavsiye ederiz. Bunları az aldığınız taktir de sivilciler her yerimiz de ne yazık ki çıkmaya devam ediyor. Bunu da engelleyemiyoruz. Siz yine de diyetisyen yardımı alarak güzel bir diyete girmenizi tavsiye ederiz.

Aşağıda sizlere verecek olduğumuz video üzerinden Sivilcelerinizden nasıl kurtulabilirsiniz bir arkadaşımız kısaca sizlere bundan bahsetmiş buyurun detaylıca seyredebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Sonsuza Kadar Sivilcelerinizden Kurtulun: Akne ve Diyet İlişkisi Nedir


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin