Sizleri Gülme Krizine Boğacak En Komik Yılbaşı Şakaları

0
112

Malumunuz önümüz yılbaşı arkadaşlar sizler de sevdiklerinize küçük hediyelerle mutlu ederken bunun yanında korku şakaları da düzenleyebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerekenler aşağıda sizlere yayınlayacak olduğumuz video üzerinden hemen ilham alıp yapmak istediğiniz ne kadar abuk sabuk şakalarınız var ise gerçekleştirebilirsiniz. 🙂 Bunları gerçekleştirmek tamamen BEDAVA 🙂

Peki yakınlarımı şakalamak için neler yapabilirim nasıl bir yol izlemeliyim neler yaparsam gerçekten çok korkarlar bunu yaparsam güzel şeyler olur gibisinden kendinize sorup bunu dert edip durmayın lütfen. Dediğimiz gibi zaten video’yu seyrettikten sonra aklınız da bir gram dahi olsa artık soru işareti kalmayacaktır.

İsterseniz video’yu izledikten sonra kendiniz de korku şakalarını farklı şeyler de koyup üzerine yamalar yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze kalmış bir şeydir.

İzlerken hem kendiniz eğlenecek güleceksiniz hemde bilgisayarın ya da telefonunuzun başında gerim gerim gerileceksiniz. 🙂 Bunu şimdiden görüp rahatlıkla tahmin edebiliyorum. Ancak şunu da sizlere söylemeden geçemeyeceğim sakın ama sakın yaşları sizden oldukça büyük insanlara bunu yapmayın ha mazallah aman diyeyim bir de kalp falan vardır insanların sağlıkları ile oynamayın buna hakkınız yok. Özellikle genç kesimlere bu tür şakalar uygulanabilir.

İşte o şakalar dan bazılarını sizler için derleyip sunduk. Bunu aşağıdan izleyip keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Umarız ki hepinizin hoşuna gitmiştir diyoruz. İyi seyirler dileriz.

Sizleri Gülme Krizine Boğacak En Komik Yılbaşı Şakaları Video iZLE


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin