Sen İste Yeter Başvuru Katılım Formu

0
72

Sabah kuşağı programı sevenleri ekran başına davet ediyoruz. Sen İste Yeter adlı program Hande Ataizi‘nin sunumu ile hafta içi her gün saat 13:45 de Fox Tv ekranların da bulabileceksiniz.

Daha önce kendisini doksanlı yılları çok iyi yaşayanlar bilir. “Ruhsar” adlı diziden tanıyoruz. Burada çok iyi işler yaptığını yetenekli oyuncu ve sunucular dan birisi olan Ataizi şimdide bam başka biçim ile karşımıza çıkmaktadır. Bu programın sizlerin de çok hoşuna gideceğini kesinlikle düşünüyorum. Eğlenceli vakit geçirmek isteyenler mutlaka bu programa bir göz atmalıdır.

Program hakkında sizlere kısaca bilgilendirme yapmak gerekirse eğer dünya’nın yükü çok fazla üzerinize bindi ise ve artık bu sıkıntıları kaldıramayacak durum da iseniz hayallerinize bir an önce kavuşmak başarıya ulaşmak istiyorsanız bu programa hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Artık kötü günlerinizi bir kenara bırakmanın vakti daha gelmedi mi? Bence geldi de geçiyor bile..

Ayrıca program içerisinde siz değerli misafir ve konuklarına da sürpriz hediyeler de verilmektedir. Bunun yanında bu hediyeler den sunucular da yararlanabiliyor. Program tam olarak 2017 Ağustos ayı içerisinde başlamış bulunmaktadır. Programın başladığı günden bu yana izlenme rekorları kırdığını biliyoruz.

Sizler de aşağıda belirtecek olduğumuz numaralar dan kendilerine ulaşıp başvuru isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yani kısacası burada hayallerinize adım adım yaklaşmış olacaksınız. Whatsapp ve normal numaralardan ulaşabilirsiniz.

Hande Ataizi Sen İste Yeter Başvuru Katılım Formu Doldur

WhatsApp İhbar Hattı:

0538 594 37 71

Başvuru Numarası:

0212 909 17 10


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin