Scorp Hesabı Nasıl Silinir

0
84

Scorp hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Gençlerin kullanmış olduğu bu program nedir ve hesap silme işlemi nasıl yapılır buyurun birlikte göz atalım.

Scorp Nedir hemen kısaca sizlere bundan bahsetmek istiyorum. Artık genç nesilin fenomen haline gelmiş olan kısa süreli yani 15 saniyelik bir video çekebilmenize olanak tanıyan eğlenceli video yükleme uygulamasından biridir. Sosyal ağlar da bile şimdiden fenomen olmayı başardı diyebiliriz.

Kullanıcılar belirli bir kategori seçerek o bölüm üzerinden istedikleri videoları yani şaklabanlık olsun ciddi konular olsun burada kendilerine on beş saniye üzerinden dediğimiz gibi videolar çekip ücretsiz bir şekilde hesaplarına yükleyebiliyorlar.

Diğer Scorp kullanıcıları ise sizlerin daha önce yüklemiş olduğu videolara puan verebiliyor, yorum yapabiliyor ya da beğeni gönderebiliyorlar. Bu video’larınızı ülkemiz de ya da dünya çapında olmak üzere milyonlar izliyor. Zaman içerisinde de artık fenomen haline gelebiliyorsunuz. Şimdi ise merak edilen konu da hesap işleminizi nasıl silebilirsiniz. Bundan bahsetmek istiyorum.

Scorp Hesabı Nasıl Silinir?

Scorp bazıları için eğlence haline dönüşmüş olabilir ancak kimi içinde can sıkıcı durumlar oluşabiliyor. Neden diye soracak olursanız genelde insanlar birbirlerini taciz edebiliyor ya da uygunsuz yorumlar da bulunabilir. Bu da haliyle kullanıcıları oldukça tedirgin ve rahatsız edici bir hal alıyor. Bu nedenden dolayı hesaplarını silmek isteyen bir çok kullanıcı mevcuttur.

Eğer sizler de gerçekten hesaplarınızı silmek istediğiniz den eminseniz burada ki bağlantıya giderek https://scorpapp.com/contact Adınız, Soyadınız, E-posta adresiniz ve telefon numaranızı da yazarak “Lütfen Bir Konu Seçin” menüden bu seçeneği seçerek “Hesabımı Kapatmak İstiyorum” seçimini yapın. Bu işlemlerden sonra son bir kez daha düşündükten sonra “Gönder” linkine tıklamanız halinde hesabınızı kalıcı olarak silinmiş olacaktır.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin