Sayın Cumhurbaşkanı Telefon ve Mail Adresi

0
110

Türkiye’nin Sayın Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan Bey’e mail ya da telefon üzerinden ulaşmak ister misiniz?

Ülkemizin bir dönem başbakanlığını yapmış ve şu anda Cumhur Başkanlığını üstlenmekte olan bu zor görevi yerine getiren Sayın Tayyip Erdoğan’a ulaşıp aklınızdaki soruları kendisine bire bir iletebilirsiniz.

Çünkü burada iletmiş olduğunuz mesajları bizzat olarak kendisi okumaktadır. Uygun bir zamanın da okuyup sizlere geri dönüşü olmaktadır.

Kendisine ulaşabileceğiniz mail adresi bilgilerini aşağı veriyoruz. Eğer Türkiye’nin Başbakanı olan Bin Ali Yıldırım’a da ulaşmak istiyorsanız 0 532 218 47 77  nolu numarayı kullanabilirsiniz. Ülkemizin başbakanı ile konuşup sıkıntılarınızı dile getirebilirsiniz. Ancak numarayı aradığınız taktir de hemen kendisi çıkmayabilir. Yardımcıları ve büyük ihtimal ile sekreteri ile mutattap olacaksınız. Uygun gördükleri taktir de sizi Başbakan’a bağlarlar.

Sayın Cumhur Başkanı Telefon ve Mail Bilgileri

Kendisine ait olan “0 533 748 32 54” numaralı cep telefonu üzerinden kolayca kendisine ulaşabiliyorsunuz. Ancak yukarıda da belirttiğimiz üzere telefonu belki de yardımcılarından birisi açabilir. Siz görüşme istediğini kendilerine bildirmeniz gerekmektedir.

Bunun yanında mail adresini de hemen burada siz değerli ziyaretçilerinize açıklıyoruz. cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr mail adresine e-posta yolu üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

Diğer detaylar için ise,

  • Cumhurbaşkanlığı  Telefon Numarası : 0 (312) 525 55 55
  • Faks Numarası : 0 (312) 525 58 31
  • CİMER Adresleri : Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 06560 Beştepe-Ankara

Makamın da bire bir kendisini ziyaret etmek için ve daha detaylı bilgi için yukarıda belirtilen adresi kullanabilirsiniz.

Bu konudaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere belirtebilirsiniz. Herkese mutlu günler dileriz..


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin