Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
69

Samsung denilince aklı hemen dünya devi bir marka gelmektedir. Geçmişten bugüne kadar bir çok yeniliğe imza atmış kuruluşlardan birisidir. Şimdiye kadar beyaz eşya’dan cep telefonlarına, televizyondan, küçük ev aletlerine kadar daha sayamadığımız bir çok teknolojiyi uygun fiyatlarla ayağımıza kadar getirmiştir.

Samsung bir Kore malıdır. Tüm ürünler genellikle bu ana merkezde ki fabrikalarından çıkmaktadır. Eğer ki teknik desteğe ihtiyaç duyacaksanız bir çok müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi ile değerli müşterilerine hizmet vermek için ellerinden geleni yapan nadir firmalardan bir tanesidir.

Bir zamanlar bu kadar tanınan bir marka değildi. Zaman içerisinde yaptıkları ve geliştirmiş oldukları teknoloji sayesinde dünya’nın 1 numaralı markası olmayı başardılar. Özellikle cep telefonu denildiğinde bir kaç marka haricinde hemen Samsung üreticisi aklımıza gelmektedir.

Yeni modelleri ve teknolojileri biz kullanıcılara sunmak için canla başla çalışan bir ekip. Zaten Korelililer çok akıllı ve çalışkan insanlardır. Böyle bir marka’nın buradan çıkmasına zaten şaşmamak gerekiyor.

Bunun yanında ilk kurulduğu dönem yani 1938 yılında sebze ve meyve üretimi ile uğraşmış. Daha sonra 1970’li yılların başında ise ağır sanayi işlerine girmiştir. Bu yıldan sonra artık resmen dönüm noktalarından birini gerçekleştirmiştir.

Bu tarihten sonra hızlı bir yükselişe geçen firma üretim bandında ürünleri yetiştiremeyecek bir seviyeye gelir. Daha sonra ek bir fabrika daha açmaya karar vermişlerdir. Güney Kore’de üretime devam etmektedir.

Samsung Müşteri Hizmetleri numarası 444 77 11 dir. Bu numaradan mesai saatleri içerisinde kendilerine ulaşıp ürün hakkında bilgi alabilir ya da cihazınız da sorun var ise problemi kendilerine anlatabilirsiniz. Sorununuz kısa süre içerisinde mutlaka çözülecektir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin