Samsung Modelleri Sim Kilidi Nasıl Açılır?

0
114

Özellikle Samsung marka modeli hiç fark etmez. Bu telefonların Sim Kilidi nasıl çözülür bundan sizlere bahsedeceğiz.

Samsung telefonların kilidini açmak aslında biraz zordur arkadaşlar. Zorluktan ziyade çok meşakkatli bir iştir. İnsanı uğraştırır sinir bozucu bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunu uygulama vasıtası ile de yapabilir ya da telefon üzerinden kod yardımı ile de kolaylıkla çözebilirsiniz.

Samsung Sim Kilidi Nasıl Açılır?

Öncelikle arkadaşlar hangi operatörü kullanıyorsanız o operatörünüz ile iletişime geçmeyi deneyin. Bu konuyla ilgili olarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Ancak operatörler sizlere bu konuda yardımcı olacaklardır. Eğer sıkıntınız halen daha devam ediyorsa cellunlocker.net bu site üzerinden ücret karşılığı yardım alabilirsiniz.

Eğer bunlar da bir çözüm yolu olmuyorsa arkadaşlar sizlere teknik servis yolu gözükmektedir. Telefonu hangi firmadan aldıysanız ya da cihazınızın garantisi var ise faturanız ile birlikte gidip teknik servisten bu konu ile ilgili olarak bilgi alabilirsiniz.

Sorunu en kısa sürede çözüp sizlere geri bildirim yapacaklardır. Bunun için bildiğim kadarı ile teknik servise cuzi bir miktar da para ödüyorsunuz sonuçta bu da kullanıcı hatası diye geçtiği için mesuliyet biz kullanıcılara ait oluyor bu yüzden dediğimiz gibi belli bir miktar para ödemeniz gerekiyor.

En son çare olarak herhangi bir telefon bayisine giderek sorunu kendisine iletin. Onların farklı yöntemleri mevcuttur. Telefonu bir şekilde sıfırlayıp tekrar açabiliyorlar. Bu konuyla ilgili olarak daha fazla bilgi almak için Samsung ile iletişime geçmenizi de tavsiye etmekteyiz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin