Sahte Numara ile WhatsApp Nasıl Kullanılır?

0
79

Whatsapp’ı kendi numaranız ile değilde farklı bir numara ile kullanmak istiyorsanız işte bu makale tam size göre. Sizlerle paylaştığımız bu makale de WhatsApp’ı sahte numara ile kullanabilir ve arkadaşlarınız ile konuşabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yok. Eski numaranız da nasıl kullanmaya devam ediyorsanız aynı şekilde bu numaranız ile de WhatsApp’ı kullanmaya devam edebilirsiniz.
Kullanım adımları her ne kadar fazla gözükse de çok kolaydır. Zaten her programda olan rutin adımlardan ibarettir.

Sahte numara alacağımız uygulamamızın ismi ” Primo ” ‘dur. Primo sayesinde almış olduğumuz bu numara testine göre şu anlık sadece WhatsApp üzerinde denendi ve çalışması onaylandı. Sizleri daha fazla merak içinde bırakmayıp hemen Sahte Numara ile WhatsApp’ı Nasıl Kullanacağınızı anlatalım.

Sahte Numara ile WhatsApp Nasıl Kullanılır?

İlk olarak eğer sahte WhatsApp’ı kullanacaksanız, şuan ki Whatsapp uygulamanızı telefonunuzdan silmelisiniz. Nedeni ise yeni alacağımız olan sahte numara ile kullanmamız için Whatsapp’a yeni telefon girişi yapmalıyız.

1. Adım: Primo uygulamasını telefonumuza indiriyoruz.
2. Adım: Uygulamayı indirdikten sonra kuruyoruz.
3. Adım: Primo uygulamasının kurma işlemleri tamamlandıktan sonra, kayıt oluyoruz. (Kayıt esnasında herhangi bir E-posta istenmiyor.)
4. Adım: Bu adımda karşınıza kullanıcı adı ve şifre kısmı gelecektir. Unutmayacağınız bir kullanıcı adı ve şifre belirleyiniz.
5. Adım: Sizlerden telefon numarası istenecektir. Bu telefon numarası alanına kendi cep telefon numaranızı giriniz.
6. Adım: Kendi telefon numaranızı yazdıktan sonra, telefonunuza doğrulama kodu gelecektir.
7. Adım: Telefonuna gelen doğrulama kodunu, Primo uygulamasında ki kutucuğa yazıp ” Submit ” diyeceksiniz.
8. Adım: Artık programımız aktif oldu ve kayıt işlemlerini sorunsuzca hallettik.
9. Adım: Primo uygulaması sizlerin üyeliğine özel hemen bir yabancı numara verecektir. Verdiği numaralar çoğunlukla +1 ve +2 alan kodlarıyla başlar. Daha farklı alan kodları ile karşılaştığınızda herhangi bir sorunla karşılaştığınızı zannetmeyin.
10. Adım: İlk adımda sizlere telefonunuzda kullanmakta olduğunuz Whatsapp uygulamanızı sildirmiştik. Şimdi ise tekrardan telefonumuza Whatsapp uygulamasını indirmeliyiz.
11. Adım: Whatsapp uygulamasını tekrardan telefonumuza indirdikten sonra, Whatsapp uygulamamızı açıyoruz. Ardından karşımıza gelen cep telefon numarası kısmına, Primo sayesinde almış olduğumuz yabancı numarayı yazıyoruz. Primo’dan aldığınız numaranın başında (örnek +1 – +2 ) tarzında bir alan adı olur. Alan adını Whatsapp’dan seçiniz. Ve ardından Primo’nun size vermiş olduğu net cep telefonu numarasını WhatsApp’a giriniz.
12. Adım: WhatsApp Cep telefonu doğrulama kodunu size SMS olarak göndermeye çalışacaktır. Ama velakin Primo uygulaması ile hiç bir şekilde SMS alamazsınız. WhatsApp’a yazdığımız Cep telefon numaramızı doğrulamak için SMS ile doğrulama yerine Arama ile doğrulama adımını kullanacağız. Doğrulama esnasında Arama’yı seçtiğiniz de 1 Dakika içerisinde Primo uygulaması sayesinde sizleri WhatsApp’a ait bir numara arayacaktır.
13. Adım: WhatsApp tarafından sizlere doğrulama kodunu söylemek için arayan numaranın telefonunu açınız.
14. Adım: Telefonda sizlere Türkçe olarak 6 Haneli doğrulama kodunuzu söyleceklerdir. Kodunuzu kaybetmeyiniz.
15. Adım: Telefonda almış olduğunuz 6 Haneli doğrulama kodunuzu WhatsApp doğrulama ekranına giriniz.
16. Adım: WhatsApp’dan ” Devam ” diyerek kayıt adımlarını tamamlayın.
17. Adım: İsminizi ve profil fotoğrafınızı dilediğiniz gibi ayarlayın ve dilediğiniz gibi kullanın.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin