Reklam

2017 senesinden beridir aktif olarak yayın hayatına devam eden Budioki ismiyle yayın yaptığımız sitemizde reklam vererek sizde sitenizin tanıtımını hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Şuan için reklam alımı yaptığımız reklam türlerini aşağıda verilmiş bilgilerde detaylı olarak görebilirsiniz. Tabi ki reklam alırken de bazı durumları göz önüne alarak reklamlar almaktayız.

Yayınlanabilecek Reklam Türleri:

  • 125×125’lik sidebar reklam alanları:  Bu reklam kutucuklarının reklam süresi 1 aylık dönemler olarak hesap edilmekte olup;  3,6 ve 12 aylık taleplerinizde belli fiyat indirimleri yapmamız mümkün olacaktır. Bu alanda kullanılacak olan 125×125 piksellik resimler .png, .gif veya .jpeg formatında olmalıdır. Bunun dışında format kabul edilmemektedir.
  • Sponsor yazıları (Makale yayını) :  Uygun bir kategorimize eklenecek sponsorluk yazılarıyla internet sitenizin yada fimanıza ait ürünlerin tanıtımını yapabilirsiniz ve  makalelerini yayınlatabilirsiniz. Makaleleriniz de  kullanılacak olan link sayıları 3 adetle sınırlı olmaktadır. Abartılı sayılarda olmaması hem seo hem de karşılıklı etkileşimlerden dolayı önem arz edecektir.
  • Site Arka Planı : Sitemizin arka planını kaplayacak biçimde reklam verebilirsiniz.
  • Bağlantılar (Text Link) : Şuan için text link alımı maalesef yapılmamaktadır.
  • Özel Reklam Teklifleri :  Advertorial, sayfa giydirme, RSS  reklam vb. farklı reklam modelleri veya önerileriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yukarı da belirtilenlerin dışın da Reklam seçeneklerimiz; ve daha fazlası için lütfen aşağıdaki formu doldurup bizlere iletiniz. 12 saat içerisinde tarafınıza yetkililerimiz dönüş sağlayacaktır.

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Web adresi (reklam için düşünülen)

Reklam&SponsorlukBilgi Almak İstiyorum

Konu

Mesajınız

Güvenlik Sorusu