Recep İvedik 6 Filmi Fragmanı

0
72

Filmin 1. serisinden son serisine kadar biz izleyenleri gülmekten kırıp geçiren filmin son serisi olan 6 çok yakında vizyona girecek. Başrollerini paylaşmış olduğu Şahan Gökbakar yani namı değer Recep İvedik bu sefer amazon ormanların da Afrika da maceralara atılıyor.

Filmin Kısaca konusu:

3-5 arkadaş toplanıp Afrika ya safari yapmak için yola koyulurlar. Turlarla giderler ve uygun fiyatlı bir bilet bulurlar. Afrika ya iniş yaptıkların da çok değişik şeylerle karşılaşırlar. Aslanlar ve kaplanlar resmen İvedik tayfasına sürpriz yaparlar.

Bunlar da ne yapacaklarını bilemezler. Ama Recep bunlardan korkar mı tabi ki korkmaz. Sonunda aslanları bir çırpı da korkutarak tekme tokat ile oldukları bölgeden kaçırmayı başarır. Ben afrika’nın ayısına benzemem çaktım mı adamı döndürürüm. der. Sonra koca aslan küçük bir kediye dönüşür ve o hırçınlığından eser kalmayarak Recep’in dizinin dibine oturur. Daha sonra bu aslan recep den mama ister. Recep de bu hayvanlara daha önce sinir olduğu için hiç birine yemek vermez. Aslanı terbiye eder ve ailen neredeyse beni onların yanına götür der. Ailesi ile tanıştıktan sonra işte asıl olaylar da bundan sonra gelişmektedir.

En güzel seri bu olacak benim kanımca. İzlenmeye değer bir film daha bizleri bekliyor. 4 gözle bende sabırsızlıkla beklediğimi söyleyebilirim. Umarım bir an önce vizyon da olur da biz de seyretmiş oluruz.

Birbirinden güzel ve değerli oyuncuların da yer alacağı film çok yakında vizyona girecektir. Sizler için yeni serinin fragmanı olan Recep İvedik 6 yı internet üzerinden bulup aşağıda paylaştık. 2.20 saniye süren video yu buradan seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler diliyorum.

Recep İvedik 6 Filmi Fragmanı Seyret:


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin