Recep İvedik 5 Filmi Fragmanı İzle

0
118

Recep İvedik namı değer Şahan Gökbakar 1. serisinden bu yana gerçekten harika şeyler ortaya koyuyor. Yeni bölümünde çıtayı bir tık daha yükseltiyor ve insanları güldürmeye devam ediyor.

Geçen 4.bölüm de Survivor’a katılmıştı kendisi bilindiği üzere bu yeni filminde yani 5 de ise olimpiyatlara katılmaya karar veriyor. Ama ortalığı birbirine katmadan da edemiyor.

Bir grup kafileyi olimpiyatlara yetiştirecek olan Recep İvedik yolda giderken Salih abisinden kendisi için bir yolluk yapmasını istiyor. Neyse ki her şey hazırlanıyor ve Recep yola koyuluyor.

Bunun bir kamyoncular derneği diye üye olduğu bir yer var. Oraya gidip kafile ile birlikte kuru fasülye ve pilav yiyelim diyor. Tabi herkesin de karnı aç mecbur oradaki yemekleri yemek zorunda kalıyorlar.

Ancak yediklerine ve yemediklerine bin pişman oluyorlar. Olimpiyata katılacak olan genç arkadaşların hepsi de yedikleri şeyden dolayı zehirlenip hastanelik oluyorlar. Recep de ne yapacağını bilemez halde bir oraya koşuyor bir buraya. Artık bu saatten sonra geri dönüş de olmaz. Onları hastane de bırakıp yoluna devam etme kararı alıyor.

Bir şekilde bir yolunu bulup Recep kendi ekibini kendisi kuruyor. Asıl macera da işte tam bundan sonra başlıyor. Yarışmalara mecbur kendisi de katılmak zorunda kalıyor. Çünkü yarışacak başka bir eleman kalmıyor. Bir çok yarışmaya katılıp iyi sonuçlar elde ediyor.

Daha fazlası için fragmanı seyredebilirsiniz arkadaşlar. Filmin orjinalini izlemek için lütfen satın alın emeğe saygınız olsun.

Recep İvedik 5 Filmi Fragmanı İzle

Komedi yüklü filmin fragmanı herkese iyi seyirler dileriz. 🙂

Recep İvedik 5 Filmi Kamera Arkası İzle


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin