Pttcell Yeni Dünya Kampanyaları

0
96

Pttcell kendini günden güne geliştirmekte olan köklü şirketlerden bir tanesidir. Geçen hafta yapmış olduğu yep yeni bir kampanya ile karşımıza çıkmaktadır. Bu kampanyanın adı Yeni Dünya Kampanyalarıdır.

PTT 1840 senesinde kurulmuş olan Türkiye’nin en büyük iletişim ağı üzerine hizmet veren bir kuruluştur. Bunun yanı sıra 2013 yılında mobil iletişim ile ilgili hizmetleri de bünyesinde barındırmaya başlamıştır.

Sizler de isterseniz hemen bu tarifeden ucuz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Yararlanmak için ve detaylar için konunun devamına göz atınız..

Pttcell Yeni Dünya Kampanya Detayları

Bu tarifelerden birine nasıl üye olacağım diyorsanız aşağıda resim üzerinde sizlere uygun olan bir paketi seçerek belirtilen numaraya kısa mesaj atmanız gerekecektir. Üyeliğiniz en kısa süre de yetkililer tarafından onaylanıp size kısa mesajla bilgilendirme yapacaklardır.

Bu tarifeden yalnızca Pttcell Yeni Dünya Mini, Yeni Dünya1GB, Pttcell Yeni Dünya3GB ve Pttcell Yeni Dünya6GB tarifesinde bulunuyorsanız eğer ancak faydalanabiliyorsunuz.

  • Kullanım tutarlarınızı ve detayları öğrenebilmeniz için GUNCEL yazıp 6000‘e kısa SMS göndererek sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kalan Kullanım miktarı için ise 9333‘e ücretsiz bir şekilde arayarak ya da *124# yi tuşlayıp kolayca öğrenebilirsiniz.
  • Fatura dönemine kadar kullanmadığınız bütün haklarınız bir sonraki döneme aktarılmıyor. Aynı dönem içerisinde kullanmanız gerekiyor ya da o haklarınız bitiyor. Ay sonunda tekrar yenileniyor.
  • Güncel bakiyeniz ve fatura ile ilgili daha fazla detay ve bilgi almak istiyorsanız online işlem merkezi üzerinden http://www.pttcell.com.tr/login bütün işlemlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin