Philips Marka Televizyonda Türkçe Altyazı Karakter Sorunu

0
99

Philips marka akıllı bir televizyon aldınız ve herhangi bir dijital platform üzerinden alt yazılı bir şekilde film ya da dizi izlemek istiyorsunuz ancak çok büyük bir hata ile karşılaştınız diyelim ne yapacaksınız?

Genel de akıllı cihazların hepsinde bu tür sorunlar baş göstermekte oluyor. Nedeni ise kronik hata ya da kullanıcı deneyimi zayıflığından kaynaklanıyor.

Genel de bu sorun Philips marka televizyonlar da kronik bir hata haline gelmiş olsa gerek ki türkçe alt yazı problemleri oluşabilmektedir. Bu durum da kullanıcıları oldukça üzüyor ve almaktan vazgeçme derecesine kadar getirebiliyor.

Ancak üzülmeyin sizlere burada anlatacak olduğumuz yöntem ile bu sorundan kolay ve pratik şekilde kurtulacaksınız. Bunun yöntemini ve detayları siz değerli ziyaretçilerimize açıklıyoruz.

Philips Marka Televizyonda Türkçe Altyazı Karakter Sorunu Çözümü

Alt sorun problemi yaşadığınız dosyayı bilgisayarınıza kopyalayarak Not Defteri yardımı ile açın. Daha sonra ise bu dosyayı farklı kaydet yöntemiyle kodlama sistemini değiştirmelisiniz. İşlem bittikten hemen sonra yine “Farklı Kaydet” seçerek kayıt edip işlemi tamamlamanız yeterlidir. Bir daha böyle hata ile hiç bir zaman karşılaşmayacaksınız.

Eğer ki başka bir video’da böyle bir sorun yaşıyorsanız yukarıda anlatılan yöntemin aynısını tekrarlayarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. İşte yapmanız gereken işlem bu kadar basittir.

Yine de yapamadığınız ya da takıldığınız bir yer olursa yorumlardan bizlere ulaşıp yardım talebinde bulunabilirsiniz. Diğer marka ve modeller içinde yazabilirsiniz. Bilgimiz dahilinde televizyon konusunda sizlere yardımcı olmak için cevap atarız.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin