Pelin Çift İle Gündem Ötesi İletişim Bilgileri

0
91

Her hafta farklı konuları ele alan Pelin Çift birbirinden değerli konuklarını da siz değerli izleyicileri için ağırlamaktadır. Her gün yeni bir gündem konusu ile bilmediğiniz bir çok şey hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz.

Bunun yanın da ise programa sizler de katılmak istiyorsanız bunun için Gündem Ötesi adlı programın resmi sayfaların da iletişim hattı da bulunmaktadır. Sizler de programa mesaj yolu ya da arayarak iletişim araçlarından bir tanesini kullanıp sorularınız varsa şayet hemen kendisine iletebilir, bunun cevabını canlı yayında Pelin Çift’den alabilirsiniz.

Burada daha farklı konular da ele alınmaktadır. Dünya gündemi, gelecek hakkında, teknoloji ve daha fazlası için mutlaka izlemelisiniz. Bunlarda bir diğer ise bilim hakkında en temele dayalı konular ile ilgili olarak da bizleri bilgilendirmektedirler. Dini konular, sırlarla dolu bir geçmiş artık bu program da gün yüzüne çıkıp aydınlatılıyor.

Her hafta farklı uzman konuklarını programa davet ediyorlar. Bu sayede hepimizin de ufku biraz olsun genişlemiş oluyor. Bilmediğimiz bir çok şeyi bu program sayesinde öğrenmiş oluyoruz. TRT1’e de böyle güzel bir program sunduğundan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Pelin Çift İle Gündem Ötesi’nde harika konuklar ile her hafta çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul adlı diziden hemen sonra TRT1 ekranların da yayınlanacaktır. Sakın kaçırmayın.

Hemen sizler de iletişim halinde olmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden birini kullanıp sorularınızı canlı canlı kendilerine kolay bir şekilde iletebilirsiniz.

Pelin Çift İle Gündem Ötesi Programı İletişim Bilgileri

Twitter İletişim: https://twitter.com/ciftpelin

Program Hakkında Telefon Üzerinde Bilgi Almak İçin İletişim: Tel: 444 0 878


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin